Aleksandra Żuraw spodziewa się tęczowego dziecka. Mówi o płci i imieniu pociechy. "Jestem szczęśliwa"

- To jak wyglądam, pokazuje, jaka jestem szczęśliwa i że jesteśmy w najlepszym czasie swojego życia. Nawet nie kupiłam ani jednej rzeczy dla dzidziusia, myślę, że jeszcze jest na to czas. Jeszcze nie wiemy, czy to będzie pokoik w kolorze różowym, czy niebieskim. Mamy już wybrane imiona, ale nie zdradzamy, jak one brzmią. Na pewno w fajny sposób ogłosimy, jak już będziemy znać płeć - powiedziała Aleksandra Żuraw w najnowszym wywiadzie z reporterką Jastrząb Post, zdradzając, że niebawem zostanie matką tęczowego dziecka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Aleksandra Żuraw, uczestniczka programu Top Model dzień przed Wigilią podzieliła się z fanami osobistą tragedią. Modelka zamieściła na Instagramie czarno-białe nagranie z wizyty na oddziale ginekologicznym. W trakcie spotkania celebrytka dowiedziała się, że jej ciąża nie dobiegnie końca. Najnowsze badanie wykazało, że Żuraw nie doczeka się kolejnego dziecka, bo jest w ciąży pozamacicznej.

Chcemy cię pamiętać

- napisała pod filmem, a nieco później w instagramowej relacji dodała, że ciężko jej mówić bez płaczu, bo to, co się właśnie stało, zostanie z nią do końca życia. 

Zobacz wideo Aleksandra Żuraw straciła ciążę, ale marzy o kolejnym dziecku. "Po takiej stracie wyczekiwanie ciąży jest zupełnie inne"

Aleksandra Żuraw urodzi tęczowe dziecko. "Jesteśmy w najlepszym czasie swojego życia"

Aleksandra Żuraw przekazała fanom radosną nowinę o ciąży za pomocą mediów społecznościowych. Teraz w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradza, że aktualnie przeżywa z partnerem najlepszy czas w swoim życiu i jest głęboko szczęśliwa, że niedługo dane jej będzie zostać matką. Żuraw przyznała, że nie zna jeszcze płci dziecka i nie ma wybranego konkretnego imienia dla chłopca i dziewczynki.

- To jak wyglądam, pokazuje, jaka jestem szczęśliwa i że jesteśmy w najlepszym czasie swojego życia. Nawet nie kupiłam ani jednej rzeczy dla dzidziusia, myślę, że jeszcze jest na to czas. Jeszcze nie wiemy, czy to będzie pokoik w kolorze różowym, czy niebieskim. Mamy już wybrane imiona, ale nie zdradzamy, jak one brzmią. Na pewno w fajny sposób ogłosimy, jak już będziemy znać płeć - mówiła Żuraw.

 

Tęczowe dziecko co to znaczy? "Tęcza, nie oznacza to, że burza nigdy się nie wydarzyła"

Mianem tęczowego dziecka określa się maluchy, które przyszły na świat w rodzinach, mających trudne doświadczenia podczas poprzednich ciąż. Zazwyczaj kobiety mają za sobą poronienie. Nazwa tęczowe dziecko odwołuje się do tęczy, która ma dać nadzieję. Skąd ta nazwa? W końcu po burzy często wychodzi słońce, a jemu towarzyszy tęcza. Po dramatycznych przeżyciach związanych z utratą ciąży, takie dzieciaczki wnoszą do życia rodziców wielką radość, kolory i światło.

- Piękno tęczy nie neguje spustoszenia wywołanego przez burzę. Kiedy pojawia się tęcza, nie oznacza to, że burza nigdy się nie wydarzyła lub że rodzina nie ma do czynienia z następstwami. Oznacza to, że w środku ciemności i chmur pojawiło się coś pięknego i pełnego światła - czytamy na Instagramie Sarah Griffith, mamy "tęczowego dziecka".

Więcej o:
Copyright © Agora SA