Ma 11 lat i przechodzi na emeryturę. W ciągu miesiąca zarabia nawet pół miliona. Ma nowy pomysł na życie

Ta dziewczynka właśnie zdecydowała o przejściu na emeryturę, choć ma dopiero 11 lat. W miesiąc zarabia nawet pół miliona, jednak teraz ma zupełnie nowy pomysł na życie, który powoli zaczyna już realizować.
Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska wspomina dzieciństwo. Rodzice postawili jej warunek, który musiała spełnić, by mogła pracować

11-letnia Pixie Curtis jest jednym z dwojga dzieci Roxie Jacenko i bardzo bogatą nastolatką. Dziewczynka jest właścicielką dwóch firm - produkującej zabawki Pixie's Fidgets oraz Pixie's Bows, której asortymentem są ozdoby do włosów, między innymi kokardy. Oba biznesy zapewniają 11-latce zyski na poziomie niemal 500 tysięcy złotych miesięcznie, jednak ostatnio dziewczynka podjęła decyzję o przejściu na emeryturę i skupieniu się na czymś innym. 

Ma 11 lat i przechodzi na emeryturę. Ma inny pomysł na życie

11-letnia Pixie Curtis ogłosiła, że niedługo chce przejść na emeryturę. Z tej okazji zaplanowała nietypowe wydarzenie - jak podaje portal Parenting.pl, zamiast zwyczajowego przyjęcia z okazji jej zbliżających się 12 urodzin, nastolatka organizuje imprezę emerytalno - urodzinową. Uroczystość ma być oficjalnym pożegnaniem dziewczynki z pracą dla obu jej firm. Przygotowania do imprezy relacjonuje na Instagramie, gdzie opublikowała niedawno film, na którym pokazała upominki dla gości - komplet markowych pędzelków do makijażu, bronzer, balsam oraz serum do ust. Wszystko zapakowane w elegancką, różową torbę, którą dostanie każdy z jej przyjaciół, kto będzie obecny na uroczystości. A co Pixie zamierza robić na emeryturze? 11-latka planuje skupić się przede wszystkim na nauce i byciu zwyczajną nastolatką. 

 

Pixie Curtis jest jedna z najbogatszych nastolatek świata. Bardzo pomaga jej w tym mama

11-letnia Pixie Curtis jest właścicielką dwóch dobrze prosperujących firm, ale w ich prowadzeniu bardzo pomaga jej mama, Roxie Jacenko, która też doradziła córce przejście na dużo wcześniejszą emeryturę i skupienie się na nauce. Warto wspomnieć, że nastolatka aktywnie udziela się też w mediach społecznościowych, między innymi na wspomnianych już Instagramie, gdzie jest obserwowana przez 138 tysięcy internautów. Oczywiście w prowadzeniu konta wspiera ją mama, która nadzoruje aktywność córki dla jej bezpieczeństwa. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA