Położyli matce bliźnięta po cesarce. Lekarz wyciągnął kamerę, by nagrać, co zrobiły. "Wzruszający widok"

Nic bardziej wzruszającego nie zobaczycie dziś w sieci. Lekarz wyciągnął telefon, aby nagrać maluchy, które dopiero co opuściły brzuch mamy.

Narodziny dzieci

Narodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie. Rodzice często określają ten dzień mianem najszczęśliwszego na świecie. Gdy rodzą się bliźnięta, nie bez powodu mówi się o podwójnym szczęściu! Przekonali się o tym pewni rodzice, którym nowo narodzone dzieci sprawiły dodatkową niespodziankę.

Nagranie bliźniąt, które odpoczywają na piersi mamy obiegło media społecznościowe. Dlaczego wideo krąży po sieci? Przecież każdego dnia tysiące rodziców publikują podobne filmiki. Kiedy zobaczycie ten film, zrozumiecie, że ten akurat jest naprawdę niezwykły.

Widać na nim bliźnięta kilka minut po urodzeniu. Dzieciaki leżą już na mamie, która mocno je przytula i otula delikatną pieluszką. Maluchy ewidentnie czegoś szukają. Po chwili widzimy, że znajdują to, czego tak potrzebowały. Pod cienkim kocykiem odnajdują siebie! I chwytają się za rączki. Przez kilka sekund szukają swojego dotyku, gdy go znajdują, łapią się za dłonie i mogą już spokojnie odetchnąć. Są razem. Nic im się nie stanie.

Zobacz wideo Anna Kournikova i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi

Internauci wzruszeni

Pod nagraniem w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzą słów wsparcia dla rodziców. Wszyscy są wzruszeni, jak wielka miłość łączy tych dwoje. -  Cud natury, - Zdecydowanie powiedział „zrobiliśmy to, bracie", - Mama wykorzysta to do rozwiązywania sporów między rodzeństwem przez wiele lat – czytamy w niektórych komentarzach. - Moje bliźniaki wyszły z łona trzymając się za ręce. Mój człowiek też zrobił najbardziej niesamowite zdjęcie!, - Tu mama bliźniaków. Łączy ich wyjątkowa więź, jak żadna inna. To jest cenne. Gratulacje – komentują inne mamy bliźniaków. Ze wszystkich stron płyną gratulacje dla rodziców. My także dołączamy się do życzeń! Niech rosną i chowają się zdrowo.

 
Więcej o: