Matka poszła na przedłużanie rzęs razem z niemowlęciem. Podczas zabiegu karmiła malucha piersią

Gdzie można karmić piersią? Wydawałoby się, że w domu lub ewentualnie w specjalnych miejscach dla rodziców z maluchami. Jednak niektóre matki nie przejmują się konwenansami i karmią w miejscach publicznych. Dobrym przykładem jest ta młoda kobieta, która poszła z niemowlęciem do kosmetyczki, gdzie karmiła je piersią.
Zobacz wideo Czy kobieta według zasad savoir-vivre może karmić dziecko piersią przy wigilijnym stole?

Czy mamy mogą karmić piersią publicznie? Część osób uważa, że to niekulturalne wobec innych ludzi, jak i krępujące dla malucha, który potrzebuje spokoju podczas posiłku. Po drugiej stronie są matki, które uważają, że mogą karmić niemowlę piersią gdzie i kiedy potrzebują. Z takiego założenia wychodzi ta świeżo upieczona mama, która przyszła na przedłużanie rzęs razem z dzieckiem. Co więcej, nagrała, jak karmiła niemowlę piersią, a filmik opublikowała w mediach społecznościowych.

Poszła na przedłużanie rzęs z niemowlęciem. Podczas zabiegu karmiła piersią

Karmienie dziecka piersią w sklepie, na ławce w parku czy u kosmetyczki? Jak pokazuje młoda kobieta, nagrana podczas przedłużania rzęs, każde miejsce jest dobre, aby zaspokoić głód malucha. Jak wdać na nagraniu opublikowanym przez użytkowniczkę o nicku The Breastmilk Queen (@thebreastmilkqueen), kobieta odsłoniła jedną pierś i podczas zabiegu kosmetycznego spokojnie karmiła niemowlę. Co ciekawe, nie jest to jedyna taka sytuacja w jej przypadku - autorka filmiku od dawna dzieli się z internautami nagraniami, na których widać, jak dziecko pije mleko z piersi matki. Jednak filmik z wizyty u kosmetyczki wywołał najmocniejszą reakcję internautów, którzy nie mogą pojąć takiego zachowania. "O matko boska", "Jestem pewien, że to dziecko jest już na dark webie, a filmik jest wykorzystywany w taki sposób, że matka nawet sobie tego nie wyobraża", "Kobieto, chroń swoje dziecko" - pisali przerażeni użytkownicy w komentarzach. Mimo to większość internautek popiera zachowanie mamy, uważając, że mają do tego pełne prawo.

Karmiła piersią podczas wizyty u kosmetyczki. Wiele kobiet jest po stronie młodej mamy

Choć dla wielu osób publiczne karmienie piersią dziecka, a już zwłaszcza nagrywanie i publikowanie tego w sieci jest nie do pomyślenia, to wciąż jest spora rzesza kobiet, które popierają takie działanie. "Dajesz, dziewczyno! Mama też musi zrobić coś dla siebie", "Brawo, mamusiu!, "Uwielbiam, kiedy kobiety normalizują karmienie piersią", "To jest najlepsza wielozadaniowość, jaką widziałam" - pisały zachwycone filmikiem, opublikowanym na TikToku przez The Breastmilk Queen. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: