Ciężarna żona poszła z mężem nad morze. Nagle plażowicz zobaczył gest męża i zaczął nagrywać. "Cudne"

Kobiety w ciąży nie mają lekko. Na szczęście w wielu przypadkach mogą liczyć na pomocnych i zarazem bardzo pomysłowych partnerów, którzy starają się, chociaż odrobinę ułatwić im życie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Każda kobieta, która była w zaawansowanej ciąży zapewne przyzna, że nie jest to najłatwiejszy okres w życiu. Dodatkowe kilogramy, dość spory brzuch, do tego szalejące hormony i wahania nastrojów - lekko nie jest. Wiele pań przyznaje, że najtrudniej jest poruszać się i ułożyć ze względu na "wystającą piłeczkę", w której rośnie maluszek.

Zobacz wideo Lili Antoniak wrażenia dotyczące ciąży: Puchniesz, nie wysypiasz się, tracisz włosy

Dlatego tak ważne jest wsparcie i pomoc partnera, który nie tylko powinien starać się wyręczać w wielu sytuacjach swoją ukochaną, ale i pomagać jej dostosować się do nowej rzeczywistości i postury.
Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać właśnie takie opiekuńczego partnera. Mężczyzna na plaży kopie dół, a nad nim stoi partnerka z dość sporym już brzuszkiem. Widok ten może wydawać się intrygujący, bo po co to robi, skoro nigdzie wokół nie widać żadnego dziecka? Okazuje się, że dół jest wykopany, by kobieta w ciąży... mogła wygodnie się położyć na brzuchu. Dzięki niemu nie wystawia go na słońce i może poopalać plecy oraz odpocząć.

Filmik okazał się prawdziwym hitem. Wiele osób go udostępniło i skomentowało. Internauci byli pod wrażeniem pomysłowości i zaangażowania mężczyzny. Kobiety wspominały też, że w okresie ciąży często brakowało im właśnie możliwości leżenia na brzuchu.

Mąż uważny i troskliwy dla swojej żony powinien być czymś normalnym. To jest piękne

- napisała jedna z osób. "Jak słodko. Pamiętam, że pomyślałam, że jak tylko skończę być w ciąży, śpię na brzuchu na zawsze, tak bardzo mi tego brakowało", "Czy to nie jest standard? Nie czyni go mężem roku tylko przyzwoitym człowiekiem!!", "To jest miłość", "To naprawdę urocze" - dodali też inni.

Część internautów żartuje, że też muszą kopać sobie takie doły, będąc na plaży. Problem w tym... że ich spore brzuchy nie mają nic wspólnego z ciążą: "To właśnie robię. Wyobraź sobie, że nawet nie jestem w ciąży..." - przyznają.

Więcej o: