Zorganizowano szkolne przedstawienie. Nagle jeden chłopiec skradł show i porwał tłum

Nagrywano szkolne przedstawienie. Wszyscy patrzyli na jednego chłopca, a filmik stał się hitem TikToka. "Zobaczcie, jak inne dzieciaki zaczęły go naśladować" - komentują internauci.

W szkołach i przedszkolach organizowane są różnego rodzaju konkursy i przedstawienia z udziałem dzieci. Na takie spektakle zaprasza się rodziców, którzy chętnie nagrywają swoje pociechy i je fotografują. Takie filmiki mogą być wyjątkową pamiątką na długie lata. Zdarza się jednak, że dzieci reagują spontanicznie i mimo ustalonych układów oraz wielu prób, potrafią zaskoczyć widownię.

Nietypowe nagranie ze szkolnego występu

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo

Na TikToku opublikowano nagranie ze szkolnego występu. Dzieci miały siedzieć na ławkach w galowych strojach i rytmicznie klaskać. Nagle jeden chłopiec postanowił improwizować. Zaczęło się od rytmicznych ruchów rękami, a po chwili wstał. Skupiając na sobie uwagę widowni tańczył z wyjątkową śmiałością. Gdy publiczność nagrodziła go radosnymi okrzykami, dołączyły do niego inne dzieci, które również wstały. Trzeba przyznać, że mały tancerz zmotywował całą klasę. Filmik szybko stał się hitem TikToka, bo polubiło go ponad 850 tys. osób.

Internauci zachwyceni ruchami chłopca

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od internautów, którzy byli pod wrażeniem talentu chłopca. "Mogłabym oglądać nieskończoność. Słodziak", "Nie boi się stanąć na przedzie. To urodzony przywódca. Zobaczcie, jak inne dzieciaki zaczęły go naśladować", "Mam nadzieję, że nigdy nie straci tej pewności siebie", "Jest w tym wszystkim taki autentyczny. Jakby czuł muzykę całym ciałem", "Nie może usiedzieć w miejscu. Muzyka skradła jego serce", "My dorośli powinniśmy się od niego uczyć", "Oglądam to w kółko i wciąż wywołuje uśmiech. Ma w sobie niesamowitą pewność siebie. Zachwyca wszystkich wokół" - pisali.

Więcej o: