Maturzysta pokazał, co dostał od rodziców za to, że dostał się na studia. "A co to ma być?"

- Wchodzę do pokoju, a na podłodze taki prezent od rodziców po tym jak rano im powiedziałem, że dostałem się na studia. Kocham ich najmocniej - zaczął wpis na Twitterze tegoroczny maturzysta, publikując zdjęcie niespodzianki, którą otrzymał od swoich rodziców dzięki dobrym wynikom w nauce.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Matury są już za nami. Wyniki matur zostały udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w piątek 7 lipca 2023 roku o godzinie 8:30 i pojawiły się w Zintegrowanym Interfejsie Użytkownika. Choć początkowo padły serwery, to ci najwytrwalsi, po kilku minutach mogli sprawdzić swoje wyniki z egzaminu. Niektórzy mieli powody do radości, a inni zaczęli pytać, kiedy odbędzie się egzamin poprawkowy. Na szczęście, jak zawsze, więcej było takich maturzystów, którzy odnieśli sukces, a ich ciężka praca została wynagrodzona. 

Zobacz wideo Czy sztuczna inteligencja jest w stanie poradzić sobie z maturą?

Wszedł do pokoju i był w szoku, kiedy zobaczył co przygotowali dla niego rodzice. "Kocham ich najmocniej"

Pewien maturzysta opublikował na Twitterze wpis, w którym zdradził, że kiedy tylko otrzymał pozytywne wyniki matury, to od razu złożył niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rekrutacji na studia. Kiedy ogłoszono listy przyjęć na studia i udało się mu dostać na studia prawnicze na jednej z warszawskich uczelni, to od razu poszedł do rodziców i im to oznajmił. Kilka godzin później przygotowali dla niego pewną niespodziankę, która leżała w pokoju.

- Wchodzę do pokoju, a na podłodze taki prezent od rodziców po tym jak rano im powiedziałem, że dostałem się na studia. Kocham ich najmocniej - napisał maturzystka, pokazując zdjęcie gadżetów od Apple, które z pewnością przydadzą mu się do nauki. Chłopak przyznał, że to bardzo uroczy prezent i jest wdzięczny rodzicom, że tak go docenili.

"Prezent w nagrodę, że wybrałeś naukę i przyszłość? Nie pasuje mi"

Pod wpisem maturzysty pojawiło się wiele komentarzy. Część fanów pogratulowała chłopakowi niebywałego sukcesu, a inni byli zdziwieni, że rodzice zdecydowali się kupić dziecku tak drogi prezent za to, że po prostu dobrze się uczył. 

Co to w ogóle jest? 

- zapytała jedna z internautek, a druga dodała, że taka niespodzianka to zwyczajny rodzicielski błąd:

Błąd. To zrobiłeś dla siebie. Prezent w nagrodę, że wybrałeś naukę i przyszłość? Nie pasuje mi. Na urodziny. To była twoja decyzja i praca.

A czy wy, drodzy internauci, spotkaliście się z tym, aby rodzice obdarowywali swoje dzieci tak bogatymi prezentami za odnoszone sukcesy?

Więcej o: