Marzył o wnuku. Gdy córka urodziła, w prezencie kupił jej Range Rovera

Kiedy rodzice mają dorosłe już dzieci, marzą o wnukach, z którymi mogliby się bawić i spędzać swój wolny czas. Jeden z brytyjskich milionerów również bardzo chciał zostać dziadkiem. Jego marzenie się spełniło, kiedy w czerwcu jego córka urodziła dziewczynkę. Dumny mężczyzna postanowił sobie za punkt honoru, aby zapewnić wnuczce wszystko to, co najlepsze. Nie zapomniał też o córce, której jako prezent za urodzenie dziecka kupił najnowszy model Range Rovera.

Multimilioner Barrie Drewitt-Barlow nigdy nie skąpił ukochanym dzieciom prezentów i tego, co najlepsze. W mediach znany jest ze swoje ofiarności i horrendalnie wysoki zakupów. Jak podają niektóre portale, w okresie świąt Bożego Narodzenia, rokrocznie wydaje ok. 4 mln funtów na prezenty dla najbliższych! Przy takiej astronomicznej kwocie, prezent za urodzenie dziecka, którym jest najnowszy model Range Rovera, już tak bardzo nie dziwi. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Pokazujemy wam, jak ćwiczyć pomiędzy 4 a 6 tygodniem po porodzie

Prezent za urodzenie dziecka? Tak, ale nie byle jaki

Barrie Drewitt-Barlow i jego były już partner - Tony Drewitt-Barlow to pierwsi homoseksualni ojcowie w Wielkiej Brytanii, którzy po ponad 32 latach szczęśliwego związku, postanowili się rozstać, chociaż nadal żyją ze sobą w przyjacielskich stosunkach i wspólnie wychowują dzieci. Rozstali się, ponieważ Barrie Drewitt-Barlow, zakochał się w chłopaku swojej córki Saffron, Scottcie Hutchisonie, który nie ukrywał swojej biseksualnej orientacji.

 

Jeśli chodzi o kwestię posiadania dzieci, to była para gejów ma ich aż sześcioro. Pierwsza dwójka,  córka Saffron i syn Aspena, przyszła na świat w 1999 roku. Maluchy urodziła im wynajęta surogatka. Kola lat później był Oralndo oraz bliźniaki Jasper i Dallas, którzy niedługo będą świętować swoje trzynaste urodziny.

Jednak rodzina Barrie Drewitt-Barlow znów się powiększyła, a to za sprawą jego najstarszej córki Saffron, która w czerwcu tego roku, urodziła dziewczynkę - Marinę. Dumny dziadek zadbał oczywiście o swoją wnuczkę, kupując jej całą wyprawkę oraz dom o wartości 1 miliona funtów, który ma być inwestycją na przyszłość. Mężczyzna nie zapomniał także o swojej dzielnej córce, która będąc w Maiami na Florydzie - wydała na świat jego wyczekaną wnuczkę. Ona od swojego ojca jako "drobny prezent urodzinowy" otrzymała Range Rovera. Jednak to nie koniec prezentów.

 
 
Saffron ma się tak dobrze. Kupiłem jej nowego Range Rovera Vogue, który kosztował 250 tysięcy dolarów (200 tysięcy funtów), ale w domu w Miami, gdzie mieszkają, mamy już flotę ekskluzywnych i drogich samochodów. Chociaż nie chcą niani i sami wykonują wszystkie prace związane z dzieckiem, nadal mają do dyspozycji cały zespół gospodyń domowych, a nasz osobisty szef kuchni, David, wprowadził się do nich, aby upewnić się, że młoda rodzina otrzymuje wszystko, czego potrzebuje pod względem jedzenia. Planują być tam przez co najmniej 8 miesięcy, a następnie wrócić do Wielkiej Brytanii

- powiedział dumny dziadek, cytowany przez thesun.co.uk.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA