Miała tylko dziewięć lat, gdy została małą miss. Bez makijażu i sztucznych włosów wygląda jak ktoś inny

Jako dziewięciolatka była małą miss - występowała w pełnym makijażu i ze sztucznymi włosami. Teraz jest już nastolatką i zmieniła się nie do poznania, zwłaszcza w swoim naturalnym wydaniu wygląda jak ktoś zupełnie inny. Zobaczcie sami, jak teraz wygląda dawna mała miss.

Konkursy piękności dla dzieci były popularne i dość lubiane, choć też zarazem bardzo kontrowersyjne - małe dziewczynki występowały na pokazach wystylizowane na dorosłe kobiety, co trudno nazwać czymś naturalnym. Taką małą miss była Paisley Ann Langworthy, która swój pierwszy tytuł zdobyła, mając zaledwie dziewięć lat. W 2019 roku jej zdjęcia szybko obiegły internet, a użytkowników zszokowały wyzywające kreacje i mocny makijaż u kilkuletniej dziewczynki. Od tamtego czasu minęło już wiele lat i Paisley wygląda inaczej, a gdy pokaże się bez scenicznej charakteryzacji naprawdę trudno ją rozpoznać. 

Jako 9-latka była małą miss w dorosłych strojach. Teraz jest już nastolatką

Paisley od dziecka występowała na scenie w pełnym makijażu, z doczepianymi włosami i mocno roznegliżowana - na wielu zdjęciach można ją zobaczyć w samej bieliźnie, co wielu osobom się nie podobało. Aktualnie mała miss ma już piętnaście lat i wciąż bierze udział w konkursach piękności, które w zdecydowanej większości wygrywa. Jednak od czasu do czasu na Instagramie publikuje też zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej - nie ma sztucznych włosów, makijażu ani wyzywających strojów. Wygląda naprawdę inaczej, jak zwyczajna dorastająca dziewczynka, ale nadal nie można odmówić jej urody. 

 

Była małą miss jako 9-latka. Teraz  jest już nastolatką i poszła do gimnazjum

Paisley ma już piętnaście lat i jakiś czas temu skończyła już szkołę podstawową i poszła do amerykańskiego gimnazjum. Na Instagramie opublikowała też kilka zdjęć z tego wydarzenia, jak i z okazji niedawnego zakończenia roku szkolnego. I oczywiście dalej bierze udział w pokazach mody, ale jednocześnie zajmuje się tym, co inne nastolatki. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: