Lalki, które rodzą dzieci stały się hitem: "Nawet pstryk na sutkach!"

Shari nie miała pojęcia, że dzięki jednemu zamówieniu jej biznes nabierze rozpędu. Jej lalki są popularne w wielu krajach. Choć mają wielu zwolenników, nie brakuje głosów, że to co robi kobieta jest pełne pozostawia niesmak i obrzydza. Może jednak niektórym taka lekcja się przyda?
Zobacz wideo Jak wygląda poród przez cesarskie cięcie? Dr Wojciech Falęcki wyjaśnia

Shari tworzy swoje produkty na szydełku. Nie przypuszczała, że pierwsze zlecenie na ciężarną lalkę tak bardzo odmieni jej życie. Była wtedy zdziwiona tak niecodziennym zamówieniem - ciężarne lalki nie są popularne wśród zabawek i przytulanek. A już na pewno nie z taką ilością szczegółów jak u Shari. Szydełkowe arcydzieła dostępne są w sieci. Filmiki z ich udziałem cieszą się nadzwyczajną popularnością na tiktokowym koncie @stitched_by_shari.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jedno zamówienie, które sprawiło że pasja stała się sposobem na życie

Szydełkowe lalki ciężarne tworzone przez kobietę są wyjątkowe. Każda jest przygotowana z dbałością o szczegóły. Lalki mogą być personalizowane, tak by opowiadały indywidualną historię narodzin każdej kobiety. Mogą "rodzić" dzieci naturalnie lub/i poprzez cięcie cesarskie. Wraz z dzieckiem wychodzi łożysko, które łączy z dzieckiem pępowina. Nowo narodzone dzieci mają przygotowaną czapeczkę oraz becik. Dzięki specjalnym klipsom zamieszczonych na ustach dziecka i sutkach u kobiety, dziecko można przystawiać na karmienie do piersi lub szydełkowej butelki. Procesy z tworzenia lalek oraz ich efekt końcowy oglądać można na TikToku Shari. Filmiki cieszą się ogromną popularnością i stały się hitem nie tylko wśród mam.

 

Dla niektórych to obrzydlistwo, większość jednak jest pod wrażeniem wszystkich szczegółów

Dzieła Shari są zamawiane przez kobiety, które chcą pokazać swoim dzieciom, jak ich rodzeństwo niebawem przyjdzie na świat. Przedstawiają też wiele wyjątkowych historii, jak poród pewnej kobiety, która urodziła trojaczki - dwójka dzieci przyszła na świat naturalnie, jedno poprzez cięcie cesarskie. Była też lalka, która urodziła dziecko-aniołka - na cześć zmarłego w czasie porodu wcześniaka. Inna została stworzona dla niewidomej kobiety, która chciała dzięki lalce zrozumieć jak wygląda poród. Oprócz fanów na całym świecie, kobietę obserwują również osoby, które wypowiadają się krytycznie wobec tego co robi. Według nich to obrzydliwe i chore. Znaczna większość jednak widzi sens prac Shari. Wiele mam dzięki temu edukuje swoje dzieci, a położne wykorzystują w swojej pracy, rozwiewając wiele wątpliwości mam oczekujących na swoje dzieci.

To jest tak niesamowicie niesamowite! Kocham wszystkie szczegóły! Nawet pstryk na sutkach! Fantastycznie! Każde starsze rodzeństwo potrzebuje takiego!
Każdy człowiek, który kiedykolwiek żył, rodzi się taki. Wszystkich nas to łączy, a mimo to jest tyle oporu, żeby to sobie wyobrazić.
To jest cholernie urocze!!!! Jak zamówić taką lalkę?
Więcej o:
Copyright © Agora SA