Była w dziewiątym miesiącu ciąży. Niespodziewanie pękł jej tętniak. "Urodziła", będąc w śpiączce

Historii niesamowitych narodzin dzieci było już wiele, ale ta zdecydowanie się wyróżna - młoda kobieta została mamą, będąc w śpiączce. Wcześniej niespodziewanie pękł jej tętniak, o którym nie miała pojęcia. Była wówczas w ostatnim miesiącu ciąży, przez co dziecko przyszło na świat w bardzo nietuzinkowy sposób.
Zobacz wideo Co warto wiedzieć o okresie ciąży? Na częste pytania odpowiada położna

Jackie Miller James jest bardzo popularną influencerką i zarazem mamą dziewczynki o nieznanym imieniu, której narodziny były bardzo nietypowe, bo świeżo upieczona mama była wówczas w śpiączce. Jackie pękł tętniak, jak była w dziewiątym miesiącu ciąży, co wymusiło zarówno operację mózgu, jak i przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Szczegółowo całe zdarzenie opisał portal Today.com.

Influencerce pękł tętniak, gdy była w ciąży. Zapadła w śpiączkę

Wszystko zaczęło się w maju bieżącego roku, gdy tydzień przed planowanym porodem Jackie straciła przytomność. Do szpitala trafiła od razu po tym, jak mąż Austin znalazł ją leżącą na ziemi. Okazało się, że miała wylew krwi do mózgu, bo pękł jej tętniak. Wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczną, a w międzyczasie przeszła w sumie pięć operacji mózgu i cesarskie cięcie. Nowo narodzona dziewczynka trafiła na 12 dni na oddział intensywnej terapii noworodków, z powodu trudnego porodu. Niedawno rodzina Jackie poinformowała na Instagramie, że świeżo upieczona mama już się wybudziła i po raz pierwszy zobaczyła swoją córeczkę. Aktualnie przechodzi dalsze leczenie i rehabilitację w szpitalu neurologicznym.

 

Urodziła, będąc w śpiączce. Teraz już dochodzi do siebie

Jak poinformowała rodzina influencerki, spędza ona dużo czasu ze swoją córeczką,  która rośnie jak na drożdżach. Jackie również wraca do zdrowia - lekarze są bardzo zadowoleni z wyników jej ostatnich badań, a bliscy zgodnie twierdzą, że młoda mam radzi sobie naprawdę świetnie. Są też wdzięczni za wszystkie słowa wsparcia dla młodej mamy, jakie otrzymali od internautów. Oświadczyli również, że wszystkie następne aktualizacje o jej stanie zdrowia będą publikowane już przez samą Jackie. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA