Ma 31 lat i wychowuje ośmioro dzieci. Partner traktuje je jak własne. "Więzy krwi nie mają znaczenia"

Wielodzietnych rodzin jest na świecie wiele, ta zdecydowanie się wyróżnia. 31-latka jest bowiem mamą ośmiorga dzieci, z czego nie wszystkie są jej biologicznymi pociechami. Partner młodej kobiety również traktuje je jak własne i bardzo wspiera ukochaną. O tym, jak wygląda ich wspólne życie, opowiadają w mediach społecznościowych, gdzie ich styl życia wywołuje skrajnie różne reakcje.
Zobacz wideo Rodzina Mai Hyży to pełnoprawna rodzina patchworkowa. "Pogodzić 3 światy jest momentami ciężko"

Heather McPherson Ma 31 lat, ośmioro dzieci i partnera, z którymi wiedzie szczęśliwe życie. Jest też aktywną blogerką, dzielącą się poradami rodzicielskimi z innymi internautami. Prowadzi między innymi konta na TikToku i Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda ich codzienne życie, co nie wszystkim się podoba. 

Ma 31 lat i ośmioro dzieci. Jej partner traktuje je jak własne pociechy

Historię wyjątkowej rodziny opisuje między innymi serwis Dzień Dobry TVN. Jak czytamy na jego łamach, Heather McPherson po raz pierwszy została mamą, mając 19 lat. Jakiś czas później rozstała się ze swoim chłopakiem i samotnie wychowywała troje dzieci. Wtedy poznała obecnego partnera, który miał troje własnych pociech, a po pewnym czasie oboje zostali rodzicami dwojga wspólnych szkrabów. Jak sama mówi, jej Partner kocha wszystkie dzieci tak samo, bez względu na to, czy łączą ich więzy krwi. Co więcej, niedawno obydwoje postarali się też o adopcję córki byłego chłopaka Heather, aby zapewnić dziewczynce lepsze warunki życia. 

Ma 31 lat i wychowuje ośmioro dzieci. Nie wszystkim to się podoba

Profil prowadzony przez Heather na TikToku ma miliony odsłon, na Instagramie obserwują ją kolejne tysiące internautów. Jednak mimo takiej popularności, 31-letnia matka gromadki dzieci spotyka się z ogromnym hejtem, jednak stara się go ignorować i tłumaczyć, że słowa mają olbrzymią moc i trzeba dobrze się zastanowić nad wypowiedzią, bo można bardzo zranić drugą osobę. Jednak większość osób jest pozytywnie nastawiona i chwali nietuzinkowych rodziców. "Kocham was", "Przepiękne dzieciaki", "Najlepszy, rodzinny kanał na TikToku,", "Jaka cudowna rodzina, uwielbiam was", "Wasza historia jest moją ulubioną", "Po prostu idealna rodzina" - pisali użytkownicy platformy, zachwyceni szczęśliwą, choć liczną rodziną. Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA