Żyje w mieszkaniu komunalnym z szóstką dzieci. W takim stanie jest ich pokój. "Koszmar"

Mama i szóstak dzieci zajmuje mieszkanie komunalne, które niestety jak uważa kobieta, jest zbyt małe dla niech. Bałagan i nieporządek wymyka się spod kontroli i ciężko nad tym zapanować, mimo że wszystkie jej pociechy zajmują tylko jeden pokój. Po opublikowaniu filmu kobieta została mocno skrytykowana, nie tylko za brak porządku, ale przede wszystkim brak chęci zmiany i poprawy warunków, w jakich żyje ona i jej rodzina.

Mama sześciorga dzieci mieszkająca w Wielkiej Brytanii w mieszkaniu komunalnym, została skrytykowana przez internautów nie tylko za warunki, w których mieszkają jej dzieci, ale brak odpowiedniej przestrzeni dla nich i przede wszystkim chęci poprawy warunków. Wszędzie panuje bałagan i nieporządek, kobieta próbuje zapanować nad chaosem, jednak z szóstką dzieci i trzema psami jest to trudne. Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jak Ania Świątczak radziła sobie z popularnością jako mama?

Jak wygląda mieszkanie komunalne z szóstką dzieci i trzema psami? Internauci w szoku

Mieszkająca w Wielkiej Brytanii mama, która wrzuca na TikToka filmy pokazujące jej życie z szóstką dzieci i trzema psami, w jednym z ostatnich nagrań wyznała, że wszystkie jej pociechy śpią w jednej sypialni, a bałagan wymknął się spod kontroli.

Wyobraź sobie, że masz sześcioro dzieci w jednej sypialni, są one w wieku do 12 lat. Mam też tam dwa zestawy łóżek piętrowych i to koszmar. To moja codzienność. To totalny bałagan i chociaż proszę, to dzieci nigdy nie dbają o porządek. A ja odmawiam sprzątania tej sypialni przez cały czas. To jest po prostu okropne

- zaznaczyła kobieta na nagraniu, pokazując nie tylko łóżka, ale i podłogę, gdzie piętrzyły się stosy ubrań, zabawek i innych gadżetów.

Oprócz sześciorga dzieci w mieszkaniu komunalnym, które posiada tylko dwie sypialnie, znajdują się także trzy psy - buldogi francuskie. Toteż o czystość przy dzieciach i psach jest bardzo trudno i jak zaznacza kobieta w innym swoim filmie, "to niekończąca się opowieść".

Film opublikowany na koncie mamy @the.wisdom.family7 wywołał nie lada poruszenie wśród internautów, których oburzył fakt nie tylko bałaganu, ale przede wszystkim tego, że kobieta mieszka w zbyt ciasnym mieszkaniu z tak liczną rodziną i nie chce tego zmienić, aby nieco poprawić swój los.

Wielu twierdziło, że powinna oddać swoją sypialnię i przenieść się np. do salonu, aby jej dzieci miały bardziej komfortowe warunki, inni zwrócili uwagę, że skoro stać ją na markowe klapki, powinna inaczej inwestować swoje pieniądze.  

Oddaj im swoją sypialnię! Twoje starsze dziewczynki potrzebują tej przestrzeni bardziej niż ty
Mam nadzieję, że dostaniesz coś większego dla dobra dzieci
Znam ten ból, w końcu poświęciłem swoją sypialnię i teraz śpię w salonie

- napisali internauci.

Więcej o:
Copyright © Agora SA