Dziecko zadzwoniło do babci, by poskarżyć się na tatę. Kobieta wysłała mu wiadomość z pretensjami

Mówi się, że rodzice są od wychowywania, a dziadkowie - rozpieszczania. Nie ma więc co się dziwić, że dzieci często szukają ratunku u tych drugich. Wiedzą, że mogą wtedy więcej ugrać.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Rodzice nie ustępują dzieciom tak łatwo jak dziadkowie, którzy często sami przyznają, że mają słabość do wnuków i ciężko jest im cokolwiek odmówić. Nie jest więc zaskoczeniem, że maluchy często biegają do babci, czy dziadka, aby poskarżyć się na rodziców. Niektóre decydują się nawet do nich zadzwonić!

Zobacz wideo Pytamy przedszkolaków, czego nauczyli ich dziadkowie. "Szyć" "Jeździć traktorem"

Pewien ojciec opowiedział na TikToku, jak został zawstydzony przez własną matkę, która stwierdziła, że wcale nie jest "tak fajnym tatą", jak wcześniej sądziła. Wszystko dlatego, że na skargę zadzwoniła do niej wnuczka.
Zach był w szoku, że dostał reprymendę od swojej matki.

Moja córka zadzwoniła do mojej mamy, płacząc, ponieważ nie dałbym jej kolejnej przekąski...

- opowiada mężczyzna. Powiedział, że kobieta poinformowała go, że wnuczka zadzwoniła z płaczem. Powód? Nie dostała kolejnej przekąski. "Wiesz, że nie jesteś takim fajnym tatą, jakim myślałam, że będziesz" - stwierdziła seniorka. "Lepiej obierz te pomarańcze" - groziła w kolejnych wiadomościach.

Tłumaczenia Zacha, że córka zjadła już 3 pomarańcze i powinna iść spać, nie przyniosły żadnego efektu. Jego matka kazała mu dać dziewczynce jeść, ponieważ ta, miała jej napisać, że głoduje i prosi tylko o obranie pomarańczy.
Mężczyzna przyznaje, że uległ naciskom swojej matki i zaczął obierać owoc zgodnie z jej żądanie: "W rzeczywistości zabrałem się do obierania" - powiedział na nagraniu.

Zach często dzieli się różnymi wskazówkami dla rodziców i życiem związanym z wychowywaniem dzieci. Obserwuje go już ponad 457 tys. osób. Jego filmik o wymianie zdań z babcią cieszy się ogromną popularnością. Obejrzało go prawie 200 tys. osób. Pojawiło się też pod nim mnóstwo komentarzy. Większość przyznaje, że na starość też chce być taką babcią

Nie mogę się doczekać, aby zostać babcią! Ta pani będzie moim wzorem do naśladowania!

- napisała jedna z kobiet. "Twoja mama jest babcią, którą mam nadzieję kiedyś być!", "Babcia wygrała", "Będę dokładnie taki jak twoja mama z wnukami. Nie mogę się doczekać!", "Wszyscy potrzebujemy takiej babci!" - dodali inni.

Pojawiły się też głosy krytyki (tych było zdecydowanie mniej). Część osób uważa, że dziadkowie nie powinni wtrącać się w wychowywanie wnuków i podważać decyzje rodziców.

Więcej o:
Copyright © Agora SA