Anna Lewandowska nie odmówiła sobie pikantnej ciążowej sesji. "Przypadkiem" zdjęcie topless pokazał mąż

Anna i Robert Lewandowscy skrupulatnie pilnują tego, co pokazują w mediach społezcnościowych. Ostatnio jednak piłkarz chyba się zapomniał. O zdjęciu topless jego żony głośno jest we wszystkich portalach.

Anna i Robert Lewandowscy już dziesięć lat po ślubie

Najpopularniejszy polskich piłkarz i jego żona nie schodzą z nagłówków od lat. Robert i Anna Lewandowscy to najgorętsza para show-biznesu. Są razem od wielu, wielu lat. Ostatnio obchodzili 10. rocznicę ślubu! Stanęli na ślubnym kobiercu dokładnie 22 czerwca 2013 roku. Ślub pary był wielkim medialnym wydarzeniem. Na każdym kroku śledzili ich fotoreporterzy, w sieci więc do dziś krąży mnóstwo zdjęć czy nagrań z tego wydarzenia.

Para także co jakiś czas wraca do tego najważniejszego dnia w życiu. Pokazują zdjęcia ze ślubu, dzielą się wspomnieniami. Nie inaczej było w tym roku. Zakochani podzielili się w mediach społecznościowych pamiątkowymi fotografiami. Innymi niż pokazywali dotychczas.

Zobacz wideo Rozemocjonowany Lewandowski po pokazie filmu: To wielkie wydarzenie dla mnie

Odważne zdjęcia żony piłkarza

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska w sukni projektu polskiego projektanta Macieja Zienia wyglądała spektakularnie. Robert także prezentował się świetnie w garniturze od La Manii. Dziś pewnie wybraliby na tę okazję inne marki – chętnie pokazują się w projektach choćby od Dolce Gabbana. Uwagę wszystkich przykuły jednak inne zdjęcia. Te, które opublikował piłkarz naprawdę są zadziwiające.

Robert i Anna bardzo uważnie kreują swój wizerunek w mediach. Dotychczas nie zdarzyło im się opublikować niczego kontrowersyjnego. Tymczasem jednak zakochany mąż pokazał na Instagramie zdjęcia topless swojej żony! Oznaczył ją w poście i napisał: - Każdego dnia kocham cię coraz bardziej, ostatnie dziesięć lat, które spędziłem z tobą, to najlepszy czas w moim życiu. Dziś święto naszej miłości. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie. Moje życie jest kompletne z tobą.

Anna Lewandowska na jednym z rozrzuconych zdjęć na stole nie ma na sobie stanika. Osłania się rękoma i prezentuje duży ciążowy brzuch. Trenerka zdecydowała się na naprawdę odważną sesję zdjęciową!

Więcej o: