Zdjęcie tego przedszkolaka z zakończenia roku hitem w sieci. "Urodzona wojowniczka"

Jej nauczycielka twierdzi, że odkąd pamięta, ta dziewczynka była zawsze energiczna i pewna siebie. To dlatego wiele dzieci do niej lgnęło. Tego wyjątkowego dnia, duma rozpierała rodziców, a ich córka stała się viralem w sieci. Wszystko za sprawą niewinnego zdjęcia.
Zobacz wideo "Kocham tatę za...". Czyli przedszkolaki świętują dzień ojca

dzieci, które rodząc się już od pierwszych chwil pokazują swój charakter. Są takie, które swoją osobowością, pewnością siebie i wdziękiem zmiękczają nawet najtwardsze serca. Tej dziewczynce, choć ma zaledwie 6 lat, nie można odmówić żadnej z tych zalet. Swoim zdjęciem z zakończenia roku przedszkolnego skradła serca tysiącom ludzi. Wielu spekuluje, jaka czeka ją przyszłość, a mamę rozpiera ogromna duma. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Swoją siłą zaskoczyła nie tylko matkę, ale i personel szpitalny

Taylor jest wcześniakiem. Urodziła się kilka tygodni przed planowaną datą porodu i mimo, że lekarze zapowiadali, że będzie musiała jakiś czas zostać w szpitalu na oddziale intensywnej terapii noworodków, by dojść do siebie, jednak tak się nie stało. Już następnego ranka personel szpitala przyszedł do jej matki, informując ją, że dziewczynka może spokojnie wracać do domu. Lexii Sims, jej mama, opisuje córkę jako silną, szczerą i pewną siebie. Mówi o niej "twarde ciasteczko". Niedawno zakończyła ostatnią klasę przedszkola i już za kilka tygodni rozpocznie rok szkolny jako pierwszoklasistka. Jej zdjęcie z przedszkola wciąż podbija sieć.

Ta kilkulatka na razie podbija sieć, ale niewykluczone, że będzie o niej głośno na całym świecie

6-latka od zawsze była przebojowa, kontaktowa i niezwykle ekspresyjna. Wychowawczyni dziewczynki podkreśla, że zawsze dobrze się bawiła, a jej osobowość przyciągała do siebie ludzi. W dniu zakończenia przedszkola dziewczynka, jak i reszta grupy, ubrana była w niebieską togę i biret, oraz sandałki. Siedziała na krześle, wyprostowana i z założoną nogą na nogę. Powaga, pewność siebie i zdecydowanie bije od tego zdjęcia. Według internautów wygląda jakby właśnie ukończyła Harvard. Ma szansę podbić świat. Jej wychowawczyni sama zastanawia się co przyniesie dziewczynce przyszłość. Mama natomiast zdradziła, jakie są obecne marzenia jej córki:

Od teraz Taylor aspiruje do bycia księżniczką, która posiada własny salon fryzjerski. Ale wyraziła również chęć zostania policjantką lub ratowniczką medyczną.

Źródło: today.com

Więcej o: