Chciała zrobić luksusowe baby shower. Na każdego z gości czekała tajemnicza torba

Mama chciała zorganizować baby shower z rozmachem. Pokazała, jakie prezenty przygotowała dla gości. 19 kosmetyków za kilkaset złotych to dopiero początek, bo z tej imprezy z pewnością nikt biedniejszy nie wróci.

Pojawienie się nowego członka rodziny, to dla wielu rodziców wielka radość. Zgodnie z tradycją z okazji zbliżających się narodzin dziecka wyprawia się tzw. baby shower. To przyjęcie dla rodzin i bliskich, które w Polsce jest również znane pod nazwą "bociankowe". Baby shower jest okazją do spędzenia miłego czasu z bliskim i dzielenia się z nimi radością związaną z rychłym powiększeniem rodziny. Tego dnia rodzice przygotowują różnego rodzaju przekąski, a także gry i zabawy dla gości.

TikTokerka wyprawiła luksusowe baby shower

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Wzruszające słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan w Sejmie: Prawdopodobnie nigdy nie zostałabym mamą

Niektórzy wolą wyprawić bociankowe w domowym zaciszu, zaś inni decydują się na naprawdę huczne przyjęcia w restauracjach. Istotnym elementem baby shower jest także wręczanie rodzicom prezentów dla dziecka. Najczęściej są to zabawki, ubranka, kocyki i poduszki oraz inne gadżety dla niemowląt. Bywa jednak, że rodzice wpadają na bardziej niekonwencjonalne pomysły i sami przygotowują prezenty dla gości. Taką decyzję podjęła mama z TikToka, której podarunki napewno na długo pozostaną we wspomnieniach (i kosmetyczkach) odwiedzających.

Torby z drogą niespodzianką

Na profilu na TikToku mama opublikowała filmik, na którym wraz z partnerem pakowała podarunki dla gości, którzy przyszli na jej baby shower. Na pierwszym z nagrań przenosiła kartony, z których wypakowała hurtowe wręcz ilości drogich kosmetyków. Następnie na biurko rozłożyła pomadki, kremy oraz inne preparaty do pielęgnacji. Na kolejnym nagraniu pokazała, jak do jednego pudełka pakuje aż 19 różnego rodzaju produktów, a do tego dorzuca bransoletkę w aksamitnym woreczku. Pudełko przewiązała błękitną wstążką, a następnie wypisała karteczki z imionami gości. Prezenty włożyła do rattanowych toreb, a finalnie dołożyła do nich jeszcze kilka kosmetyków i świecę. Trzeba przyznać, że goście tej imprezy niewątpliwie wrócą do domu bogatsi.

Więcej o: