Horror na szkolnej wycieczce na zakończenie roku. Zazdrosny nastolatek udusił koleżankę

Nastolatka zginęła po tym, jak jej były chłopak udusił ją w pokoju hotelowym na wycieczce organizowanej z okazji zakończenia roku szkolnego. Nastolatek został zatrzymany i umieszczony w więzieniu. Służby badają okoliczności zabójstwa.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Powrót do szkoły nie może się kojarzyć z tym, że będzie ciężko

Tragiczny finał szkolnej wycieczki. Nastolatek udusił swoją koleżankę

Do zdarzenia doszło w czwartek, 8 czerwca w Myrtle Beach w Karolinie Południowej. 18-letnia Natalie Martin przebywała wraz z przyjaciółmi na szkolnej wycieczce z okazji ukończenia szkoły średniej. Pewnego wieczoru niespodziewanie jej były chłopak Blake Linkous wtargnął do jej pokoju i ją udusił. Natychmiast wezwano policję. Kiedy lekarze chcieli ratować dziewczynę, to była już nie żywa. - Blake William Linkous z premedytacją spowodował śmierć Natalie Martin. Zostanie oskarżony za uduszenie - czytamy w raporcie Departamentu Kryminalnego. 

Badane są okoliczności zabójstwa dziewczyny

Policja prowadzi śledztwo. Jak się okazuje, wykryto już pewne podejrzane okoliczności zabójstwa. Blake Linkous został zatrzymany i przebywa w więzieniu w J. Reuben Long Detention Centre. - Cierpimy. To tragedia. Jesteśmy po prostu zszokowani niedowierzaniem - powiedział dyrektor Philo High School, Troy Dawson.

Więcej o: