Prezent dla nauczyciela na koniec szkoły. To jest prawdziwy hit

Prezent dla nauczyciela na koniec szkoły powinien być nie tylko trafiony, ale także oryginalny. Ten pomysł na podarunek z pewnością zaskoczy pedagogów i sprawi, że na ich twarzach pojawi się uśmiech. Warto jednak pamiętać, że to prezent dla nauczycieli z dystansem, którzy przyjmą od swoich podopiecznych coś więcej, niż tylko kwiaty i czekoladki.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Nieuchronnie zbliża się zakończenie roku szkolnego. Uczniowie są już na finiszu poprawiania ocen i z niepokojem oczekują, aż nauczyciele wystawią oceny proponowane, które później zmienią się na te na świadectwie. Niektórzy nauczyciele wystawili już oceny. Stresu jest jednak przy tym nie mało, bo jak wiadomo, każdemu uczniowi zależy na jak najlepszych stopniach i robią wszystko, aby średnia ocen cząstkowych była jak najwyższa. 

Nauczyciele często idą na rękę uczniom, a ci najczęściej chcą podziękować im za wyrozumiałość i cierpliwość. Jedną z okazji na zreflektowanie się jest podarowanie pedagogom prezentu z okazji zakończenia roku szkolnego. Uczniowie szukają pomysłów, które nie tylko zadziwią, ale przede wszystkim sprawią, że na twarzach wychowawców pojawią się uśmiechy i łzy wzruszenia. 

Zobacz wideo Jakie są problemy polskiej szkoły? "Regularność zmian w systemie edukacji daje nam mocno w kość"

Prezent dla nauczyciela na koniec szkoły, którym zachwyci się każdy pedagog. Jest jeden haczyk

Prezent dla nauczyciela na koniec szkoły może sprawić wiele trudności. Uczniowie chcą wybrać jak najlepiej, jednak nie jest to proste ze względu na to, że każdy pedagog ma inny charakter i sposób bycia. Są też tacy, którzy nie lubią prezentów i każdy podarunek może być przez nich odebrany negatywnie, a tego uczniowie z pewnością nie chcą. Co więc kupić, aby nauczyciele byli zadowoleni? 

Jednym z prezentów, który cieszy się coraz większą popularnością w szkołach, jest voucher na masaż odprężający. Bardzo miłym gestem jest, kiedy dołącza się do niego spersonalizowaną kartkę z życzeniami i sentencją od uczniów. To wówczas połączenie miłego z pożytecznym. I choć prezent ten nie ma podłoża tradycyjnego, to jak na nasze czasy, jest bardzo oryginalny. Warto jednak wcześniej przemyśleć, czy dany pedagog ma więcej dystansu do siebie i nie będzie miał kłopotu z przyjęciem tak wyszukanego podarunku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.