Pokazała nagranie ze ślubu. Wszyscy patrzą na to, co robi jej syn. "Popłakałam się"

Zazwyczaj panna młoda jest prowadzona do ołtarza przez ojca. Czasem jednak ten zaszczyt przypada komuś innemu.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Tradycją jest, że do ołtarza prowadzi pannę młodą ojciec, który przekazuje ją przyszłemu zięciowi. Jest to wyjątkowa i bardzo wzruszająca chwila. Mężczyźni w ten sposób pokazują, że będą wspólnie opiekować się ukochaną kobietą. Zdarza się jednak, że nie ojciec, a ktoś inny ma zaszczyt towarzyszenia pannie młodej w drodze do przyszłego małżonka, który czeka, by zawrzeć z nią związek małżeński.

Zobacz wideo Trzaskowski o ślubach par jednopłciowych: Od tego trzeba zacząć, na to jest przyzwolenie społeczne

Pewna kobieta pokazała na swoim TikToku, jak do ołtarza prowadzi ją kilkuletni syn. Chłopiec widać, że jest bardzo przejęty swoją rolą i doskonale rozumie, co się wokół dzieje. Ten widok bez wątpienia chwyta za serce:

Gdy dumny mały chłopiec prowadzi swoją mamę do ołtarza

- podpisano nagranie, które obejrzało ponad 54 tys. osób. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy osób, które są zachwycone tym, co zobaczyły: "Jeśli kiedykolwiek wyjdę ponownie za mąż, chcę, aby mój syn poprowadził mnie do ołtarza! To jest piękne", "To najsłodsza rzecz w historii OMGGGG", "Jestem wzruszona!" - komentowali internauci.

Synek prowadzi mamę do ślubuSynek prowadzi mamę do ślubu TikTok, screen, @s_garrett25

Część kobiet przyznaje, że także były prowadzone do ołtarza przez synów, co uważają za doskonałą decyzję

Moi dwaj najstarsi synowie odprowadzili mnie do ołtarza! Najlepsze uczucie w historii

- napisała jedna z internautek. "Mam dwóch synów i odprowadzili mnie do ołtarza, kiedy poślubiłam ich ojczyma", "Mój syn odprowadził mnie do ołtarza, gdy mój tata zmarł dwa lata temu, poszliśmy do tej piosenki, wersji Elvisa. To jest piękne", "Mój mały synek będzie miał 6 lat, kiedy się pobierzemy i to też będzie jego rola", "Zrobiłam to z moim synem w 2017 roku i to była najlepsza decyzja!", "Pasierb odprowadził mnie do ołtarza. Miał 5 lat i był bardzo podekscytowany" - pisały inne.
Jak widać w komentarzach, coraz częściej ojciec jest zastępowany przez syna. Niektóre kobiety pisały, że podjęły taką decyzję, ponieważ rodzic nie żyje, inne przyznały, że syn odgrywa w ich życiu kluczową rolę, dlatego to on powinien im towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu.

Więcej o: