Nauczycielka pokazała, co dostała na zakończenie roku. Nie spodziewała się takiego prezentu

Nauczycielka pracująca w przedszkolu, pokazała w mediach społecznościowych, co takiego dostała od swoich podopiecznych w podziękowaniu za cały rok spędzony z nimi. Co prawda oficjalne zakończenie roku szkolnego dopiero za nieco ponad tydzień, ale mali uczniowie, szczególnie ci w przedszkolach i zerówkach, chętnie już teraz wykonują specjalne prace i wręczają je swoim nauczycielom. Prezent, który otrzymała kobieta, bardzo ją wzruszył i tym samym postanowiła pochwalić się nim przed szerszą publiką.

Co uczniowie wręczają nauczycielom na koniec roku szkolnego? Kwiaty? Czekoladki? Kubki ze śmiesznymi napisami? Ci uczniowie postawili jednak na kreatywność i dla swojej ulubionej nauczycielki z przedszkola wykonali kolorowe laurki. Jednak wśród nich znalazło się coś jeszcze, co szczególnie wzruszyło kobietę. Postanowiła ona pochwalić się nietypowym prezentem i pokazać go w sieci.

Zobacz wideo Nitras: Tworzymy system by uniknąć nieprawidłowości

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kolorowe laurki, a wśród nich nietypowy list. "Kocham panią"

Nauczycielka, która pracuje z dziećmi w przedszkolu, pochwaliła się swoimi prezentami na zakończenie roku szkolnego. Jej podopieczni obdarowali ją przepięknymi malunkami, obrazkami i laurkami, które własnoręcznie wykonali z myślą o wręczeniu swoich dzieł ulubionej nauczycielce. Jednak wśród tych nietypowych prezentów znalazło się coś jeszcze, co szczególnie wzruszyło kobietę.

Co dostała kobieta? Wśród podarków od uczniów znalazła ona jeszcze nietypowy list, który szczególnie ją wzruszył. Postanowiła pochwalić się tym i nagrała filmik, który opublikowała w mediach społecznościowych. To koperta, a w niej wyjątkowy liścik, napisany dziecięcym pismem.

Kocham panią, ale musimy sobie poradzić bez pani. Pani nas będzie odwiedzać. Dziękujemy za rok szkolny. Kocham panią bardzo i dziękuję, że pani nas też kocha. Gaja i Nadia

- przeczytała nauczycielka w liściku.

Wzruszona kobieta stwierdziła, że to przepiękna pamiątka, którą na pewno zachowa na długo i będzie do niej wracać. I chociaż do zakończenia roku szkolnego pozostał jeszcze tydzień, to wzruszona nauczycielka nie może doczekać się tego, aż spotka się z autorkami liściku i resztą swoich uczniów, bo przyniesie im cukierki. "Będzie na pewno bardzo przyjemnie. W sumie to nie mogę się doczekać" - dodała na zakończenie.

Więcej o: