11-latka jest tak bogata, że poszła na emeryturę. Jednak ma problem, którego nie rozwiążą pieniądze

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Boleśnie przekonała się o tym ta 11-latka. Dziewczynka jest tak bogata, że przeszła już na emeryturę, jednak nawet fortuna nie pomoże jej rozwiązać tego problemu.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra opowiedzieli o rodzicielstwie, "Cudowronku" i... kryzysie wieku średniego [MAMY CZAS]

11-letnia Pixie Curtis jest a we córką Roxie Jacenko i właścicielką dwóch firm - Pixie's Fidgets, która produkuje zabawki, oraz Pixie's Bows, zajmująca się akcesoriami do włosów, między innymi kokardami. Jednak, mimo że dziewczynka posiada fortunę, to boryka się z pewnym wstydliwym problemem, przed którym nie mogą ochronić nawet pieniądze. Opowiedziała o tym na Instagramie jej mama, która również zmaga się z tym samym kłopotem, co córka.

11-latka ma fortunę, ale i pewien problem. Nawet pieniądze tu nie pomogą

Roxie Jacenko jest mamą 11-letniej Pixie i 7-letniego Huntera. Jak Australijka wyjaśniła na Instagramie, któregoś dnia jej córka przyniosła ze szkoły do domu…wszy. Niewiele po tym, gdy Roxie zobaczyła we włosach Pixie owady i ich gnidy, okazało się, że sama też ma wszawicę (za serwisem The Sun) - "Och, dzieci to sama radość. Szczególnie jak łapią wszy i przychodzą z nimi do domu", przyznała z przekąsem. Po odkryciu problemu Jacenko niezwłocznie umówiła się na wizytę do specjalistki od leczenia wszawicy i przeszła zabieg oczyszczania włosów i skóry głowy z owadów i gnid. Tę samą procedurę przeszła też 11-letnia Pixie i jej młodszy brat. 

 

11-letnia Pixie jest dziecięcą milionerką. Co planuje dalej? 

11-letnia Pixie jest właścicielką dwóch firm - zabawkowej i z akcesoriami do włosów. Pixie's Fidgets powstała w 2021 roku i wyprzedała cały asortyment w ciągu pierwszych 48 godzin istnienia. A w pierwszym miesiącu działalności osiągnęła obroty w wysokości 105 000 funtów (około 546 220,50 złotych). Podobnie było z Pixie's Bows. 11-latka po szkole zajmowała się sprawami związanymi z obiema działalnościami, jednak w pewnym momencie zaczęła się buntować. W końcu udało jej się postawić na swoim i jak sama przyznaje, "jest szczęśliwa i może teraz skupić się na nauce i mieć też nieco czasu dla siebie". Pixie planuje też naprawdę przejść na emeryturę i skupić się na sobie. 

Więcej o: