Dziecięca miss pozuje w sukni z piórami i pełnym makijażu. Ile ma lat? Mama pęka z dumy

Dumna mama uroczej sześciolatki pokazała, jak dziewczynka wygląda, zanim zostanie przygotowana do wejścia na scenę w czasie konkursu piękności dla dzieci. Potem pokazała ją "w pełnej krasie".

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl
Kynlee Heiman ma zaledwie sześć lat i już całkiem okazałe portfolio. Dziewczynka jest modelką, pojawia się w sesjach marek odzieżowych dla dzieci. Poza tym bierze udział w konkursach piękności dla dzieci i ciężko pracuje nad swoją karierą gimnastyczki. Na zdjęciach udostępnianych przez jej mamę na Instagramie widać mocno zarysowane mięśnie brzucha, tworzące tzw. sześciopak. 

Zobacz wideo Jak rozpoznać u dziecka ADHD? "To nie jest tak, że mając ADHD zacznie biegać i roznosić studio"

Kynlee kocha blask fleszy i reflektorów

Dziewczynka na scenie, czy w obiektywie aparatu czuje się jak ryba w wodzie. To właśnie jej pewność siebie i pogodne usposobienie sprawiają, że często zdobywa koronę (w jednym roku wygrała aż 22 konkursy piękności dla dzieci). Jej znakiem charakterystycznym są piękne rude włosy, więc fryzura jest jednym z jej atutów i wyróżnia ją spośród innych uczestniczek. Kynlee jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. To znaczy nie ona, ale jej mama, która prowadzi konto na TikToku i Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia i nagrania dokumentujące kolejne osiągnięcia córki. Na jednym z filmików zamieszczonych niedawno na TikToku, który powstał tuż przed kolejnymi wyborami małej miss, w których Kynlee brała udział, pokazała niezwykłą transformację córki.

Mama pokazała transformację córki 

Początkowo dziewczynka wygląda niemal zwyczajnie. W kolejnym ujęciu jest już nie do poznania. Ma na sobie białą, bogato zdobioną cekinami i piórami, na dziecięcych nóżkach - buty na obcasie. Całość dopełnia efektowna fryzura - natapirowane włosy ułożone w fale, na twarzy pełen, bardzo mocny makijaż. Uważny widz z pewnością nie przeoczy faktu, że dziewczynka ma doklejone sztuczne rzęsy i manicure francuski. Do tego oczywiście biżuteria i wyuczony uśmiech. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Pisali: "Co oni jej zrobili?"; "Wyrazy głębokiego współczucia"; "Przeraża mnie to". Nie zabrakło oczywiście internautów, którym charakteryzacja dziecka i sama idea konkursów piękności dla dzieci bardzo się podoba. 

Więcej o: