Mama weszła do pokoju dziecka i zastała nietypowy widok. W tle głośne mruczenie. "Miłość i pokora"

Mama weszła do pokoju dziecka. Przestraszyła się, gdy zobaczyła, jak maluch leży na kocie, ale po chwili usłyszała mruczenie. "Koty i dzieci mają jedną wspólną cechę. Zasypiają w nieprawdopodobnych pozycjach" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych z udziałem nastolatek szybko przybyło tam o wiele więcej bardziej urozmaiconych treści. Obecnie na TikToku można znaleźć poradniki i tutoriale, materiały z udziałem ekspertów z różnych dziedzin, nagrania autorstwa rodziców, fragmenty znanych seriali, recenzje książek oraz zabawne filmiki ze zwierzętami.

Mama weszła do pokoju dziecka i zastała nietypowy widok

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Aleksandra Żuraw straciła ciążę, ale marzy o kolejnym dziecku. "Po takiej stracie wyczekiwanie ciąży jest zupełnie inne"

Koty są znane z tego, że wchodzą w różne zakamarki i lubią zasypiać w zaskakujących pozycjach. Ich ulubionym miejscem wypoczynku są chociażby kartony. Na TikToku opublikowano jednak filmik z udziałem zwierzaka, który zaskoczył swoją właścicielkę. Mama weszła do pokoju dziecka i zastała niecodzienny widok. Dziecko zasnęło na łóżku w dość nietypowej pozycji, bo... na kocie. Wyglądało to tak, jakby jechało na zwierzęciu. Kobieta szybko podeszła sprawdzić, czy kotu nie dzieje się krzywda. Wówczas usłyszała głośne mruczenie i zrozumiała, że mruczkowi bynajmniej nie przeszkadza, iż leży przygnieciony z głową pod pachą dziecka

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od internautów, którzy byli szczerze rozbawieni tym widokiem. "Sadząc po mruczeniu, to jej się to podoba", "Kicia, jeśli jesteś zakładnikiem to mrugnij", "Haha. Jakby ten kot chciał powiedzieć: właśnie ją uśpiłem. Jakoś wolałem, gdy była w twoim brzuchu", "Koty i dzieci mają jedną wspólną cechę. Zasypiają w nieprawdopodobnych pozycjach", "Tak właśnie wygląda miłość i pokora", "To musi być dla niego wygodne", "To jest przesłodkie" - pisali.

Więcej o: