Weszła do pokoju córki pod jej nieobecność. "Posprzątam póki jest na wycieczce"

Mama weszła do pokoju córki. Postanowiła posprzątać go nim dziewczynka wróci z wycieczki. "Czy tylko ja bym zapakowała to do wora i zostawiła gołe meble? Rozumiem, że nie zawsze odkłada się wszystko na miejsce, ale to jest chlew" - komentuje internautka.

Mama opublikowała na TikToku filmik, na którym weszła do pokoju córki. Pomieszczenie było w strasznym nieładzie. Na podłodze leżały plastikowe opakowania, śmieci, ubrania oraz ręczniki. Łóżko było niepościelone, na pojemniki z kredkami rzuciła brudne ręczniki. Mama nie zamierzała jednak skłonić dziewczynki do sprzątania. Miała inny cel.

Weszła do pokoju córki, by posprzątać jej pokój

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jaka była pierwsza myśl Aleksandry Żuraw, gdy dowiedziała się, że traci ciążę? "Nie dopuszczałam tego do wiadomości"

Kobieta wyznała, że postanawia skorzystać z okazji i pod nieobecność dziewczynki zrobić jej niespodziankę. "Czas, aby ogarnąć brudny pokój. Właśnie pojechała na wycieczkę szkolną więc to dobry moment" - oznajmiła. Na filmiku widać jak sprząta wszystkie papierki i układa rzeczy. Gąbką wyczyściła pomazane biurko i przystąpiła do malowania ścian. Chciała zrobić wszystko przed powrotem córki. Liczyła, że będzie mile zaskoczona.

Internauci poróżnieni

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy. Nie wszyscy internauci poparli postawę mamy. Wiele osób była oburzona faktem, że dziewczynka doprowadziła pokój do takiego stanu. Podkreślili, że na miejscu matki nie puściliby córki na wycieczkę, dopóki nie posprząta. "Czy tylko ja bym zapakowała wszystko do wora i zostawiła gołe meble? Rozumiem, że nie zawsze odkłada się wszystko na miejsce, ale to jest chlew", "Nie dać kieszonkowego i zaraz posprząta", "Nie puściłabym na wycieczkę póki nie posprząta pokoju", "Moja nastolatka ma tak samo w pokoju, rozpacz i nie piszcie, że zaniedbałam wychowanie, bo wzorce w domu ma inne", "Jak ja nie miałam porządku w szafkach to mi mama z nich wszystko wyrzucała i kazała układać", "Kiedyś moja by wszystko przez okno wyrzuciła" - pisali.

Więcej o: