Nagrali reakcję chłopca na widok młodszego braciszka. Jego gest chwyta za serce. "Płacze"

Chłopiec przyszedł do szpitala, by odwiedzić mamę po porodzie i pierwszy raz zobaczyć rodzeństwo. Jego reakcja na widok brata chwyta za serce. "Wzruszyłam się" - piszą internauci.

Oczekiwanie na narodziny dziecka wiąże się z silnymi emocjami. Pary przygotowują się do tego momentu z dużym wyprzedzeniem, kompletując wyprawkę, urządzając pokoik i wybierając imię. Powitanie nowego członka rodziny to także wielkie wydarzenie dla innych domowników, w tym rodzeństwa.

Nagrali reakcje pięciolatka na widok młodszego braciszka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Jaka była pierwsza myśl Aleksandry Żuraw, gdy dowiedziała się, że traci ciążę? "Nie dopuszczałam tego do wiadomości"

Na TikToku opublikowano nagranie ze szpitala. Chłopiec przyjechał, aby odwiedzić swoją mamę po porodzie, wręczyć jej upominek i po raz pierwszy zobaczyć swoje rodzeństwo. Na filmiku widać, jak wchodzi do pomieszczenia trzymając kwiaty, balonik z helem oraz pojemniczek z ciastem. Ledwie przekroczył próg, a otworzył usta ze zdziwienia. Podszedł do mamy, a widząc stojące obok łóżeczko z noworodkiem, nie potrafił powstrzymać łez. Widok długo wyczekiwanego brata bardzo go wzruszył. "Kiedy czekałeś pięć lat, aby zostać starszym bratem" - opisano filmik.

Reakcja chłopca poruszyła internautów

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, których poruszyło zachowanie chłopca. Zgodnie przyznali, że z pewnością będzie dobrym, starszym bratem. "Rozczuliło mnie to", "Powiem szczerze. Zmiękłam", "Mój starszy synek niestety nie mógł zobaczyć młodszego w szpitalu, bo covid, ale teraz codziennie rano witają się i dają sobie buziaki lub przytulasy", "Ryczę jak głupia", "Wzruszyłam się po obejrzeniu tego filmiku. Poruszył mnie", "Jest taki uroczy", "Słodki chłopczyk. Wyobraża sobie już pewnie te wszystkie przygody i wspomnienia, które będą czekały ich w przyszłości. Gratulacje" - pisali.

Więcej o: