Dwoje jej synów nosi to samo imię. "Ludzie myślą, że jestem dziwna, ale miałam ważny powód"

Ta mama wraz ze swoim partnerem wychowuje aż siódemkę dzieci. Tworzą oni tzw. rodzinę patchworkową, ponieważ zakładając ją - oboje mieli już dzieci. Ona była matką czwórki, on dwójki, a wspólnie doczekali się jeszcze jednego dziecka. Jednak w tym wszystkim najbardziej interesujące jest to, że ich dwaj synowi noszą to samo imię. Dlaczego?

Jess to wyjątkowa mama, która zajmuje się aż siódemką dzieci, a zawodowo prowadzi kanał na YouTube, gdzie pokazuje, jak wygląda życie ich wielodzietnej rodziny. Pierwszy raz zaszła w ciąże jeszcze jako nastolatka i urodziła dziecko, mając zaledwie osiemnaście lat. Potem doczekała się kolejnej trójki. Kiedy związała się ze swoim mężem, stała się przybraną matką dla dwójki jego pociech. Jednak jak się okazało - para marzyła jeszcze o jednym, wspólnym dziecku. Jess zaszła w kolejną ciążę i urodziła malucha.

 

To nie koniec zawiłości. Okazuje się, że dwójka ich synów nosi to samo imię, jednak oni mają sposób na rozróżnienie tego.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

To samo imię dla dwóch różnych chłopców - mama zdradza swój sposób na ich rozróżnienie

Amerykańska youtuberka, która prowadzi kanał o treściach parentingowych, w jednym ze swoich filmów przyznała, że dwaj jej synowie noszą to samo imię. "Ludzie myślą, że jestem dziwna, ale miałam ważny powód. Po prosu podobały nam się te same imiona" - zaznacza kobieta w swoim vlogu. Otóż jeden z jej synów z poprzedniego związku, oraz syn jej męża - mają to samo imię, jednak są one zapisywane inaczej. Pierwszy z nich to Karl, a drugi Carl. Te dwa imiona różni tylko jedna literka, chociaż zarówno pierwsze, jak i drugie imię wymawia się tak samo.

 

Cała rodzina znalazła jednak sposób na rozróżnienie chłopców o tym samym imieniu. Jaki? Jess i jej partner wymyślili różne sposoby odnoszenia się do swoich synów i stosowania przydomków.

W większości przypadków nazywamy jego Cadena dużym Cadenem, a mojego Kadena małym Kadenem i tego się głównie trzymamy. Każdy z nich posiada także drugie imię zaczynające się na literę J, więc czasem stosujemy jedynie ich inicjały. Zatem mamy CJ i KJ

- zaznacza pomysłowa mama.

 

Jak czytamy na portalu jakieimię.pl, Caden / Kaden to męskie imię i pochodzi z języka celtyckiego. Oznacza ono "bogaty w zasoby". Jest to imię, które wyraża siłę i duchową moc. 

Więcej o: