Trzynastolatek zaprowadził mamę do ołtarza. Nagranie ze ślubu wzruszyło internautów. "Popłakałam się"

Tradycją jest, że pannę młodą do ołtarza prowadzi ojciec. Niektórzy decydują się jednak na pewne odstępstwa, które wbrew pozorom, mogą być naprawdę wzruszające!

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
W trakcie ślubów pannę młodą do ołtarza zazwyczaj prowadzi ojciec. W pewnym momencie przekazuje ją przyszłego zięciowi i para razem staje przed księdzem, który za chwilę udzieli im sakramentu małżeństwa. Współcześnie wiele osób chętnie zmienia lub modyfikuje nieco ten zwyczaj. I wielokrotnie jest to doskonały pomysł.

Zobacz wideo Makijaż ślubny w stylu boho - jeden z najsilniejszych trendów ostatnich sezonów. Co jest w nim szczególnie istotne?

Pewna kobieta pokazała na swoim TikToku, jak do ołtarza prowadzą ją dwie osoby. Pierwszy odcinek panna młoda pokonała, idąc pod rękę z ojcem. W połowie drogi czekał na nią 13-letni syn i to właśnie on doprowadził ukochaną mamę do pana młodego, który czekał przed ołtarzem.

Zalecam zrobienie tego, jeśli masz starsze dziecko. Wspomnienie, które będę pielęgnować na zawsze

- napisała kobieta pod nagraniem. I widząc jej reakcję, gdy staje obok syna, można mieć pewność, że często wraca myślami do tego, wyjątkowego i wzruszającego momentu. Także internauci, którzy obejrzeli nagranie, są pod wrażeniem.

Syn prowadzi mamę do otłarzaSyn prowadzi mamę do otłarza TikTok, screen, @brittbrittfuns

Najpiękniejsze wejście do kościoła, jakie kiedykolwiek widziałam w moim życiu, dziękuję za podzielenie się tym

- napisała jedna z komentujących. "Tak... Płaczę... absolutnie piękne", "Kocham to...", "Moje serce właśnie pękło! To najsłodsza rzecz w historii!", "Omg muszę iść do pracy za 8 minut, a ja siedzę tutaj, szlochając, chcę, aby mój syn zrobił to dla mnie pewnego dnia" - pisali inni. Jedna z kobiet przyznała, że postąpiła podobnie. Ją także do ołtarza prowadził starszy syn: "Zrobiłam to z moim pierwszym synem. Chciałam mu pokazać, że potrzebuję jego aprobaty, zanim wyjdę za mąż" - napisała. W ten sposób czuła, że obok niej są dwaj najważniejsi w jej życiu mężczyźni, z którymi pragnie stworzyć szczęśliwą rodzinę. Kilku internautów przyznało, że w przyszłości postąpią podobnie, gdyż syn prowadzący matkę do ołtarza to naprawdę wzruszający widok i ważny zarówno dla niego, jak i rodzicielki.

Więcej o: