Donald Tusk przypadkiem zdradził imię wnuczki. Wszystko działo się na marszu. "Robię to dla nich"

Donald Tusk podczas finałowego przemówienia na Marszu 4 czerwca niechcący wyjawił sekret swojej córki. Przypadkiem "chlapnęło mu się", jak ma na imię jego druga wnuczka - córka Kasi Tusk. Blogerka wcześniej ukrywała ten sekret przez dwa lata.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

W niedzielę, 4 czerwca o 12.00 w Warszawie rozpoczął się Marsz Wolności zainicjowany przed Donalda Tuska, w którym wzięło udział pół miliona ludzi. Lider PO zapowiedział wydarzenie jako reakcję "przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu", "za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską". Na ulicę wyszło tłumy Polaków, także rodzin z dziećmi, którzy jak twierdzą, chcą zmiany, bo obawiają się o przyszłość swoich dzieci.

Do Warszawy przyjechała także córka Donalda Tuska - Kasia Tusk, która wciąż wspiera w działaniach swojego ukochanego ojca. Podczas przemówienia były premier powiedział, że chce zmiany, bo zależy mu na dzieciach, przy okazji wymieniając przedstawicieli młodego pokolenia ze swojej rodziny. 

Zobacz wideo Marsz 4 czerwca na nagraniu z drona

Donald Tusk ujawnił imię najmłodszej wnuczki. Kasia Tusk milczała przez dwa lata

Donald Tusk jako organizator marszu nie zachowywał biernej postawy i chętnie chwytał za mikrofon, wspierając ich w działaniach i nawołując do zmian. Podczas jednego z przemówień niechcący wyjawił sekret swojej córki. Na oczach milionów Polaków Tuskowi całkiem przypadkiem "chlapnęło się", jak ma na imię jego najmłodsza wnuczka, córka Kasi Tusk. 

- Ja też jestem dzisiaj z wami i będę każdego dnia, noc i dzień, do dnia wyborów. Wszędzie tam, gdzie będziemy bili się o wolną Polskę, o lepszą przyszłość dla Polaków. Będę cały czas pamiętał, że robię to dla waszych Aguś, dla waszych Michałków, dla mojej Lilki, Marysi, Mateuszka, Mikołaja, dla waszych dzieci, dla waszych wnuków, dla was wszystkich. Po to jest ta walka. Po to dzisiaj maszerowaliśmy - powiedział lider opozycji i tym samym wiadomo, że starsza córka blogerki ma na imię Lilka, a młoda - Maria

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.