Dzieci weszły na scenę na weselu i chwyciły za mikrofon. Para młoda była w szoku. "Ale jak to?"

- Dzieci przygotowały dla państwa młodych niespodziankę na weselu, której nie spodziewał się niemal nikt. Pięcioro maluchów pewnym krokiem weszło na scenę, chwyciło za mikrofony i zaśpiewało wzruszającą piosenkę. Ich występ zebrał owacje na stojąco. - Dużo bym dała, żeby mieć taki występ na swoim weselu - napisała jedna internautek pod widowiskiem z występem opublikowanym na TikToku.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Narzeczeni długo przygotowują swój wymarzony dzień ślubu i wesela. Niekiedy proszą o pomoc najbliższych przyjaciół i rodzinę, jednak o wszystkich szczegółach decydują oni sami. Wiele emocji wiążę się z zapraszaniem gości. Młodzi często rezygnują z obecności dzieci na weselu, tłumacząc, że przyjęcie z alkoholem jest wyłącznie dla osób dorosłych. Ponadto obawiają się, że maluchy zakłóca im ślub i przyjęcie weselne. Rodzina nie do końca akceptuje ten pomysł i głośno mówi, co myśli na ten temat. Okazuje się, że obecność dzieci na weselu nie zawsze wiąże się z katastrofą. Dowodem tego jest opublikowane nagranie na TikToku, na którym widzimy, jak uroczą niespodziankę przygotowały dzieci dla pary młodej. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską! Huczne przyjęcie?

Maluchy przygotowały dla pary młodej niespodziankę. Goście byli w szoku

Narzeczeni często decydują się na wynajęcie profesjonalnych usług kamerzystów i fotografów na swoich ślubach i przyjęciach weselnych. Wszystko po to, aby zachować piękne chwile na kadrach i móc wrócić do wspomnień po latach. Niekiedy proszą także gości o robienie zdjęcie i nagranie wideo, które, choć wykonywane są amatorsko, to również mogą być świetną pamiątką.

Pewni rodzice postanowili wraz z dziećmi przygotować dla pary młodej niespodziankę. Zaaranżowali występ, w którym maluchy zaśpiewały na młodej i młodego poruszającą piosenkę. Pięcioro dzieci chwyciło za mikrofony i specjalnie dla młodej pary wykonało dzieło Christiny Perri "A Thousand Years". Para młoda była w szoku, jak profesjonalnie podeszły dzieci do powierzonego zadania, a zebrani goście uronili nawet łzy wzruszenia. 

Dzieci zebrały owacje na stojąco. "Ale zdyscyplinowane"

Pod nagraniem opublikowanym w serwisie TikTok pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci byli zachwyceni dziećmi i przyznali, że ich wykonanie to "mistrzostwo". Wielu ze słuchających wspomniało, że dawno nie widzieli, aby maluchy były tak "zdyscyplinowane i żądne wykonania zadania w sposób perfekcyjny".

Ale jak to możliwe, że dzieci zaśpiewały tak czysto i perfekcyjnie? Dużo bym dała, żeby mieć taki występ na swoim weselu. Urocza scena, która zasługuje na wielkie brawa. Super dzieciaki. Tylko podziwiać

- czytamy w jednym z komentarzy dodanym pod wideo. Trzeba przyznać, że niespodzianka dla państwa młodych była strzałem w dziesiątkę. 

Więcej o: