Przyszłą mamę przeraża rozmiar jej brzucha. "Ludzie myślą, że urodzę ośmioraczki, prawda jest inna"

Przyszła mama pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda jej brzuch ciążowy, co mocno zdumiało internautów. "Ludzie myślą, że urodzę ośmioraczki" - tłumaczy kobieta, przerażona swoim wyglądem. Trudno się jej dziwić - w jej przypadku rozmiar brzucha jest równie imponujący, co niepokojący.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Co warto wiedzieć o okresie ciąży? Na częste pytania odpowiada położna

O tym, że ciężarnej kobiecie rośnie brzuch, wie każdy. Co do zasady, większy jest w przypadku ciąż mnogich, ale jak się okazuje, są od tego wyjątki. Na własnej skórze przekonała się o tym ta przyszła mama, która wygląda tak, że w pierwszej chwili można pomyśleć, że spodziewa się wieloraczków. Prawda jest jednak inna.

"Ludzie myślą, że urodzę ośmioraczki". Mama jest przerażona wielkością swojego brzucha

Renae (Wmommy1987003) jest aktywna na TikToku, gdzie jakiś czas temu opublikowała filmik, na którym zaprezentowała swój ogromny ciążowy brzuch. Jak podała w opisie nagrania, była wówczas w 38 tygodniu ciąży i tylko z jednym chłopcem, który "będzie jej największym dzieckiem". Jak czytamy na portalu BabyAzToday.com, przyszła mama szacuje, że maluch po urodzeniu może ważyć około 10 funtów (około 4,5 kilograma). Renae twierdzi też, że dziecku nic nie dolega, a ona sama nie ma wielowodzia, cukrzycy ciążowej ani innych problemów ze zdrowiem, które mogłyby objawiać się nienaturalnie dużym brzuchem. Wspomniała też, że w obecnej ciąży przytyła tylko 35 funtów (niecałe 16 kilogramów), a jej starszy syn jako noworodek ważył dziewięć funtów i sześć uncji (trochę ponad cztery kilogramy). Mimo to wielu internautów uważa, że może mieć wieloraczki.

Mama jest przerażona wielkością brzucha. Internauci sądzą, że to ciąża mnoga

Filmik Renae bardzo szybko zdobył popularność w sieci - nagranie do tej pory zebrało już prawie 13,5 tysiąca polubień oraz niemal 500 komentarzy od zdumionych internautów. "To mi wygląda na trojaczki. Jesteś pewna, że to tylko jeden chłopiec?", "Serio, musisz tam mieć ze cztery pary bliźniąt", "Tylko jedno dziecko? Błagam, powiedz, że żartujesz. Ja bym chyba umarła. Koniecznie zdecyduj się na cesarkę", "Ja przepraszam bardzo, JEDNO? To jest JEDNO dziecko?" - pisali zszokowani użytkownicy platformy pod filmikiem Renae o jej brzuchu ciążowym

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.