Nagrywali pierwsze kroki dziecka. Nie przewidzieli takiego finału, a mama zaczęła zanosić się śmiechem

Pierwsze kroki dziecka wiążą się z ogromną radością rodziców. Często dorośli nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą, jak ich pociecha zaczyna chodzić. Czasem maluchy w tym samym czasie prezentują inne umiejętności...

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Rodzice chętnie nagrywają najważniejsze chwile w życiu swoich pociech. Pierwszy uśmiech, słowa, kroczki, pierwszy powiedziany wierszyk, czy zaśpiewana piosenka. Większość dorosłych stara się to wszystko uwiecznić, by mieć potem niezwykłą pamiątkę, gdy ich pociecha już dorośnie. Później takie nagrania są chętnie oglądane i sprawiają wszystkim mnóstwo frajdy. "Złapanie" takich chwil wbrew pozorom wcale nie jest łatwe, dlatego niektórzy rodzice wręcz nie rozstają się z telefonami, by zawsze mieć kamerę pod ręką.

Zobacz wideo Jak rozpoznać, że dziecko ma autyzm? "Układanie samochodzików w rzędzie, machanie rączkami"

Pewna para postanowiła pokazać na TikToku, jak udało im się nagrać moment, w którym ich synek zaczyna chodzić. Okazało się jednak, że maluch ich zaskoczył. Po zrobieniu kilku kroczków chłopczyk zaczął... tańczyć! I bardzo mu się to spodobało. Uroczo podrygiwał góra-dół i macha delikatnie rączkami (by nie stracić przy tym równowagi). Momentami trudno byłoby ustać na małych nóżkach. Trzeba przyznać, że widok jest rozczulający. Rodzice na filmie nie mogą opanować śmiechu, ponieważ ruchy ich dziecka są naprawdę nietypowe i jednocześnie urocze!

Nagranie cieszy się sporą popularnością. Obejrzało je już kilkanaście tysięcy osób, skomentowano je kilkaset razy. Większość internautów jest rozbawiona małym tancerzem:

Myślisz, że to moje pierwsze kroki... Nie, to moja pierwsza impreza!

- śmieje się jedna z osób. "Przewrót barku był niesamowity!!!", Samo chodzenie jest zbyt zwyczajne", "Właściwie nauczyłem się tańczyć, zanim nauczyłem się chodzić", "Urodziłem się, by tańczyć", "Poczekaj, pozwól, że najpierw dam ci szybki taniec", "Urodził się, by być duszą towarzystwa", "To dziecko ma styl", "Musisz go wciągnąć w taniec, ma ruchy, urodził się, by tańczyć" - dodają inni. Są też tacy, którzy wróżą dziecku karierę tancerza "skoro tak szybko zaczyna".

Więcej o: