Nagrywał młodą parę. Nagle przed kamerę wskoczył chłopiec i zaskoczył wszystkich

Młoda para już miała wejść na weselną salę, gdy nagle drogę zagrodził im chłopiec. To, co stało się potem, zaskoczyło wszystkich. "Skradł całe show" - piszą rozbawieni internauci.

Dzień ślubu i wesela jest dla wielu osób jednym z najważniejszych w życiu. Para przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, starając się zadbać o najmniejszy szczegół, aby ten moment wyglądał zgodnie z ich wizją. Odpowiednio wcześniej wybierają salę, zamawiają catering i opłacają zespół muzyczny. Niektórzy przykuwają także dużą wagę do oprawy całej uroczystości.

Chłopiec zaskoczył weselnych gości

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie z wózkiem. O krok od tragedii

Zdarza się, że para młoda angażuje w uroczystość także dzieci. Na wielu weselach dziewczynki sypią kwiatki na drodze do ołtarza, natomiast chłopcy przynoszą młodym obrączki do ołtarza. Na TikToku opublikowano nagranie z wesela, na którym dziecko zaskoczyło wszystkich. Para młoda właśnie miała weszła na salę, gdy nagle drogę zagrodził im chłopiec. Doskonale poczuł klimat imprezy i stanął w przejściu, a po chwili zaczął tańczyć. Jego ruchy były bardzo dynamiczne. Podrygiwał, podskakiwał i świetnie się przy tym bawił. Jego zachowanie wyraźnie rozbawiło parę. Panna młoda stanęła w progu i zaczęła się śmiać.

Nagranie stało się prawdziwym hitem TikToka, bo polubiło je ponad 81 tys. osób. Pojawiła się pod nim również masa komentarzy. Wielu internautów przyznało, że z przyjemnością zaprosiłoby tego chłopca na własne wesele. Uwagę niektórych przykuł inny szczegół. Nie podobało im się, że w tak ważnym momencie pan młody cały czas żuł gumę. "Weselny gość to jest ktoś", "Młody jest boski" , "A ten z gumą do żucia", "Pozamiatał chłopak imprezę", "Dusza weselna. I jak tu nie zapraszać dzieci", "Skradł całe show", "Dał czadu", "Biorę go na wesele w czerwcu", "Boski" - pisali

Więcej o:
Copyright © Agora SA