Chcieli, aby chłopiec zaniósł im obrączki do ślubu. Goście byli zdziwieni, gdy zobaczyli co z nimi zrobił

Pary młode robią wszystko, aby dzień ich ślubu i wesela był naprawdę wyjątkowy. Czasami decydują się na nietuzinkowe rozwiązania i łamią tradycyjne schematy. Chłopiec, który niósł obrączki pewnym nowożeńcom, nie położył pierścionków na tacy, a włożył je do specjalnego pudełka. Gości rozbawił pomysł chłopca.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Wielu narzeczonych ma zaplanowany własny ślub w najdrobniejszych szczegółach. Jednym z podniosłych momentów, który czyni wydarzenie bardzo wyjątkowym, jest wniesienie przez dziecko obrączek przed ołtarz. Ten nowoczesny zwyczaj często wiąże się z wielką presją, ponieważ oczy wszystkich dorosłych skupione są na tym jednym małym człowieku. Pewien chłopiec wziął sobie swoją rolę do serca i przygotował opakowanie na obrączki, które zarazem rozśmieszyło i zszokowało zebranych gości. Gest dziecka wzbudził wiele emocji u pary młodej, która nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.  

Zobacz wideo Jak rozpoznać u dziecka ADHD? "To nie jest tak, że mając ADHD zacznie biegać i roznosić studio"

Chłopiec chciał zabłysnąć na ślubie. Przygotował urocze pudełko na obrączki

Na profilu @annepaustian na TikToku opublikowano nagranie z początku ślubu, jeszcze przed rozpoczęciem całej uroczystości. Nic w tym nietypowego, gdyby nie fakt, że przed parą młodą stał młodzieniec z walizką, na której napisane było "ochrona obrączek". Chłopiec miał na nosie okulary i wyglądał jak prawdziwy ochroniarz. Widać, że dziecko wzięło sobie do serca powierzoną rolę i chciało wykonać swoje zadanie jak najlepiej. 

Najfajniejszy powiernik pierścieni na świecie

- napisała panna młoda pod filmem, który wzbudził wiele pozytywnych emocji na TikToku. Internauci byli zachwyceni pomysłem dziecka. Niektóre panny młode przyznały, że chłopiec zainspirował ich i same przygotują na swoje obrączki tak oryginalne opakowanie. Niektórzy wspomnieli, że miny chłopca rozbrajają i to urocze, że malec aż tak wziął do siebie powierzone zadanie i chciał wypełnić je najlepiej, jak potrafi.

A czy wam, drodzy internauci, podoba się zwyczaj, w którym dzieci niosą obrączki do ołtarza?

Więcej o:
Copyright © Agora SA