Poszukiwana mama dwójki dzieci. Kamera uchwyciła, co robiła z nimi przed teatrem

W związku z promocją nowego spektaklu, na chodniku przed budynkiem Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, pojawiła się plansza do gry w klasy. Teatr prosi mamę uchwyconą na monitoringu o kontakt ze swoim biurem promocji.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Kamera monitoringu zainstalowana przed gmachem Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie uchwyciła kobietę przechodzącą z dwójką dzieci. Przed budynkiem namalowano klasy do gry. Mama zatrzymała się i pokazała dzieciom, do czego służą. 

Zobacz wideo Jak rozpoznać, że dziecko ma autyzm? "Układanie samochodzików w rzędzie, machanie rączkami"

Przed budynkiem Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie pojawiła się plansza do gry w klasy. Namalowane na kostce kolorowe pola przyciągnęły już pierwszych graczy. Największy zachwyt wśród pracowników teatru wzbudziła mama, która pokazywała swoim dzieciom, jak grać w klasy. Scena została zarejestrowana przez monitoring placówki i opublikowana w mediach społecznościowych, a teatr postanowił nagrodzić kobietę zaproszeniami na spektakle.

Na Facebooku, Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie pojawił się post, który wszystko wyjaśnia: "Kochani! Poszukiwana mama, co gra w klasy! Przed naszym Teatrem pojawiła się "gra w klasy", udało się uchwycić pierwsze odważne osoby, których teraz poszukujemy, by obdarować je zaproszeniami na nasze spektakle. Prosimy w tym celu skontaktować się z Biurem Promocji i Organizacji Widowni (784 976 025 lub 14 688 32 87). Ta zabawa stała się popularna w latach 70. i 80. kiedy dzieci spędzały dużo wolnego czasu na świeżym powietrzu, a wariantów tej gry jest prawie tyle samo ile podwórek czy placów zabaw, na których się w nią bawiono".

Niespodzianek będzie więcej

Bilety do teatru nie są jedyną nagrodą dla mamy. Teatr zapewnił, że gdy poszukiwana mama zostanie odnaleziona, to przed jej domem namalowane zostaną takie same klasy. "Będzie gdzie ćwiczyć skakanie w wakacje! Koleżankom z liceum też chętnie namalujemy, więc poskaczą w przerwach między lekcjami" - zapewnia administrator profilu. 

Więcej o: