Nauczyciel pokazał, jaki prezent dostał na koniec roku. Dołączono karteczkę. "Niech pan teraz nie otwiera"

Zakończenie roku szkolnego to ważna uroczystość dla uczniów i ich nauczycieli. Co zatem wypada wręczyć, aby podziękować szkolnym pedagogom za miesiące spędzone przy tablicy na tłumaczeniu nowych zagadnień i tematów? Doceniając trudy swych wychowawców i ulubionych belfrów, młodzież dziękuje im - wręczając drobne upominki. Jedni dostają kwiaty, inni czekoladki. Jednak dość kreatywnym prezentem został obdarowany nauczyciel informatyki.

Co wręczyć nauczycielom na zakończenie roku szkolnego? Jaki prezent będzie najlepszy, aby odpowiednio podziękować za włożony przez nich trud? Kwiaty? A może czekoladki lub bon do ulubionego sklepu? Jedna z klas ósmych szkoły podstawowej postawiła na kreatywność i ofiarowała swojemu nauczycielowi od informatyki - wino. Prezent był bardzo kreatywnie zapakowany, a do niego została dołączona również karteczka: "niech pan teraz nie otwiera".

Zobacz wideo Co Ty Masz Na Tej Głowie

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Prezent na zakończenie roku szkolnego. "Nie każdy nauczyciel ma takie pożegnanie, chociaż każdy by chciał..."

Najlepszy prezent to taki, z którego ucieszy się obdarowany. W polskich szkołach tradycją jest, że uczniowie wręczają nauczycielom drobne podarki za ostatnie dziesięć miesięcy spędzonych na przekazywaniu wiedzy. Na zakończenie roku szkolnego przynoszą zatem kwiaty, czekoladki, niekiedy stawiają na kreatywność i wręczają kubki ze śmiesznymi napisami, własnoręcznie wykonane laurki, a nawet bony do ulubionych sklepów.

Jednym z takich prezentów, w dość kreatywnym opakowaniu i z jeszcze lepszym opisem otrzymał wino. Z jednym zastrzeżeniem. Miał je otworzyć dopiero później.

Dostałem wino od 8klasisty na pożegnanie z taką karteczką. Pożegnalny prezent dla nauczyciela informatyki. Przyszedł i mówi do mnie: To słodycze dla Pana, tylko Pan ich teraz nie otwiera

- napisał w swoim poście nauczyciel.

Taka kreatywność uczniów spodobała się innym użytkownikom Twittera.

Każda kreatywność z pozytywnym wydźwiękiem mnie zachwyca...
Ja kiedyś dostałem czołg z piwa
Gratuluję! Nie każdy nauczyciel ma takie pożegnanie, chociaż każdy by chciał...

- napisali rozbawieni internauci.

Więcej o: