Chłopiec ma spiczaste włosy. "Ludzie zaglądają do wózka i nie wierzą"

Ten chłopczyk dostał przez los obdarowany naprawdę wyjątkową urodą, którą zachwyca się każdy, kto go zobaczy. Zdjęcia chłopca o spiczastych włosach robią furorę również w internecie, gdzie stał się bardzo sławny.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała rodzinny poranek i wywołała burzę wśród obserwujących

Australijka Tara Mia Simich jest założycielką "Mermade hair" i "The joungle body" oraz mamą dwojga dzieci - chłopców, z których młodszy (dziś już prawie pięcioletni) Boston zachwycił świat swoją niesamowitą, spiczastą czupryną. Jego dumna mama jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje zdjęcia malucha i jego niesamowitej fryzury. 

Chłopiec o spiczastych włosach. Zachwycają się nim przechodnie na ulicy

Boston Marin Simich przyszedł na świat 4 grudnia 2018 roku i niemal od razu po urodzeniu zwrócił na siebie uwagę wszystkich - miał burzę sterczących na wszystkie strony włosów. Jak mówi jego mama, Tara (za portalem Allure.com): "Robi zamieszanie wszędzie, gdzie się pojawi. Większość ludzi jest w szoku na jego widok, bo nie mogą uwierzyć, że włosy są prawdziwe. Jednak są." Mały Boston zwraca na siebie uwagę również w internecie, a jego zdjęcia są tak popularne, że stały się niemal wiralem. 

 

Chłopiec o spiczastych włosach. W internecie stał się niemal wiralem

Mały Boston zachwyca swoją nietypową fryzurą również w internecie. Jego zdjęcia, które publikuje mama są bardzo popularne - każde z nich ma zwykle ponad 1000 polubień i mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów. "Jest taaaaki uroczy...", "Chcę tego malucha!", "Przeuroczy","Jest niesamowicie uroczy, gdyby był dziewczynką, to przypominałby Roszpunkę", "Tylko spójrzcie na te włosy! Są niesamowite!", "Te włosy są najcudowniejsze na świecie!", "Zazdroszczę mu takiej czupryny!" - pisali użytkownicy platformy pod jednym ze zdjęć Bostona. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA