Dziewczynka miała sypać kwiatki na ślubie. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Obecnie dzieci są często angażowane na ślubach. Niosą obrączki, sypią kwiatki i bez wątpienia dodają uroku całej uroczystości. Niestety trzeba przy tym pamiętać, że w przypadku najmłodszych nie da się wszystkiego idealnie zaplanować.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na Gazeta.pl
Śluby z udziałem wystrojonych w mini garniturki i białe sukieneczki dzieci, które niosą obrączki, kwiatki, sypią płatkami róż, czy po prostu idą przed parą młodą to standard. Taka aranżacja wygląda pięknie i bez wątpienia dzięki najmłodszym uroczystość jest bardziej wzruszająca i urocza.

Zobacz wideo Joanna Krupa o podróżach z córką. Przez nią zapomniała o rocznicy ślubu

Angażując dzieci, dorośli muszą jednak się liczyć z tym, że kilkulatki nie działaj według schematu i często (nawet nieświadomie) robią coś inaczej, niż chcieliby tego rodzice, wujostwo, czy dziadkowie. Trzeba jednak przyznać, że dziecięce wpadki na ślubach zazwyczaj są bardzo dobrze odbierane i później miło się je wspomina podczas rodzinnych spotkań.

Co robić, gdy zabrakło kwiatków do sypania? Ta dziewczynka nie ma z tym problemu

Na TikToku pojawiło się nagranie, które pokazuje, jak kilkuletnia dziewczynka sypie kwiatki przed panną młodą. Niestety okazuje się, że robi to z takim zaangażowaniem, że po kilku sekundach wszystkie płatki są już na ziemi i nie ma czym sypać. Dziecko się jednak tym nie przejęło. Dziewczynka postanowiła zbierać kwiaty z ziemi i w podskokach podrzucać do góry. Wygląda to naprawdę uroczo!

Dziewczynka z zaangażowaniem sypała kwiatki na ślubieDziewczynka z zaangażowaniem sypała kwiatki na ślubie TikTok, screen, @happiestofficial

Nagranie bardzo spodobało się internautom, którzy stwierdzili, że dziecko "wykonało świetną robotę". Wiele osób uważa także, że takie chwile są wyjątkowe:

Tak właśnie wyglądają najpiękniejsze wesela

- pisze jedna z osób. "Dzieci będą dziećmi", "Jest zachwycająca", "Nie było budżetu na więcej kwiatów, więc trzeba improwizować".

W wielu rodzinach krążą zabawne weselne opowieści

Niektórzy podzielili się własnymi historiami weselnymi:

Kiedy byłyśmy małe, moja siostra i ja byłyśmy dziewczynkami z kwiatami na weselu przyjaciół. Podczas gdy ja rzucałem płatki, moja siostra zbierała je z ziemi haha

- opowiada jedna z kobiet. I zapewne ta historia jest dzisiaj wspaniałym wspomnieniem nie tylko dla pary młodej, ale i wszystkich obecnych podczas uroczystości.

Więcej o: