Tata zgolił brodę i pokazał się córce. Reakcja dziewczynki zaskakuje. "Była w szoku"

Tata zgolił brodę i postanowił zaprezentować się córce w nowej odsłonie. Nie była zachwycona. "Mój mąż zrobił to samo, gdy córka miała dwa latka. Zapytała, gdzie poszła broda, a on, że odeszła. Wówczas kazała mu jej poszukać" - pisze jedna z mam.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż wielu osobom kojarzy się z nagraniami dla nastolatków, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje relacji z podróży, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, nagrań układów tanecznych, recenzji seriali i filmików nagrywanych przez rodziców.

Tata zgolił brodę i pokazał się córce

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Bovska o staraniach o dziecko i procedurze in-vitro: "To wymaga systematyczności, obowiązkowości i nie można ominąć żadnego zastrzyku"

Na TikToku opublikowano filmik, na którym mała dziewczynka przytuliła się do swojego taty. Mężczyzna postanowił jednak wprowadzić pewną zmianę w wyglądzie. Nie wiedział, jakiej reakcji może się spodziewać.

Mój mąż zgolił brodę po raz pierwszy od kiedy mamy dziecko

- wyjaśniła mama.

Na kolejnym ujęciu widać mężczyznę siedzącego z córką na kanapie. Tata zasłaniał dolną część twarzy kocem i chwilę droczył się z dziewczynką, która za niego pociągnęła. Gdy w końcu zsunęła koc, była wyraźnie w szoku i zachowała dystans. Chwilę wpatrywała się w tatę zupełnie tak, jakby siedział przed nią obcy człowiek.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów. Wśród nich byli rodzice, którzy mieli podobne doświadczenia. "Wciąż jest w szoku", "Nasza córka nie lubi, gdy tata sie goli", "Mój tata czekał 10 lat, aby się ogolić. Gdy wróciłam z domu miałam krótką pogawędkę ze znajomym mamy, nim się zorientowałam, że to mój tata", "Wyglądała na rozczarowaną", "Musiałem zgolić brodę do pracy, gdy córka miała dwa latka. Gdy mnie zobaczyła, zaczęła płakać", "Mój mąż zrobił to samo, gdy córka miała dwa latka. Zapytała, gdzie poszła broda, a on, że odeszła. Wówczas kazała mu jej poszukać" - pisali.

Więcej o: