Keine Grenzen dla powiększenia rodziny Wiśniewskiego? Reakcja córki mówi wszystko: Amen!

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem aż sześciorga dzieci. To bardzo wysoki wynik w polskim show-biznesie. Czy jednak znany z burzliwego życia miłosnego piosenkarz mówi "keine Grenzen" dla dalszego powiększania rodziny?

W ostatni weekend maja w odbył się Polsat SuperHit Festiwal. Do Sopotu zjechały tabuny gwiazd ku uciesze, a czasem i rozczarowaniu gawiedzi (Zobacz: Marcin Daniec wybuczany w Sopocie. Publiczność poczuła się urażona żartem. Wkurzył się: Bawić się nie umiecie). Jedną z nich był Michał Wiśniewski, który na festiwalowej ściance udzielał wywiadu dziennikarzom w asyście Etiennette. Etiennette Wiśniewska ma 16 lat i jest owocem związku Michała Wiśniewskiego z Anną Świątczak. Nastolatka wystąpiła razem z nim na sopockiej scenie. To jednak nie był jedyny temat rozmów wokalisty z dziennikarzami. 
Po więcej ciekawych wiadomości zajrzyj na stronę Gazeta.pl >>>

Jakim ojcem jest Wiśniewski?

W rozmowie z reporterką serwisu Plotek.pl Michał Wiśniewski opowiedział, czym dla niego jest ojcostwo. Ustosunkował się też do popularnego rodzicielskiego żartu: Gdy pierwsze dziecko zje kawałek ziemi, rodzice jadą na pogotowie. Gdy zrobi to drugie, dadzą mu szklankę wody do przepicia i będą obserwować. Przy trzecim pytają się już, czy trzeba dawać kolację. 

Im człowiek jest starszy, tym bardziej docenia tacierzyństwo czy macierzyństwo. O pierwsze i o szóste dziecko dbam tak samo. Należałoby mam zapytać, bo mamy na tym punkcie - weźmy to w cudzysłów - "zboczone" i nadopiekuńcze. Nie miałem problemu brać na rękę Eti, jak teraz mam Noela. Wydaje mi się taki mały! 
Zobacz wideo Michał Wiśniewski nie chce więcej dzieci? "Miejmy nadzieję"

Michał Wiśniewski chce więcej dzieci?

Michał Wiśniewski jest ojcem całkiem pokaźnej gromadki. Wokalista spłodził sześcioro dzieci, z trzema kobietami. Czy jednak są jakieś granice dla rozrostu rodziny Wiśniewskiego? Jak wyznał, dalszego jej  powiększania nie planuje. Na pytanie dziennikarki: "Kolejnego dziecka nie będzie?". Odpowiedział: "Mam nadzieję". Najzabawniejsza jest jednak tutaj reakcja stojącej obok Etiennette. Zrobiła wymowną minę, pochyliła się do mikrofonu i powiedziała: "Amen". Co na to jej ojciec? Michał wiśniewski zareagował śmiechem, choć trudno powiedzieć, jak bardzo był rozbawiony, wypowiedzią córki. 

Etiennette Wiśniewska i Michał WiśniewskiEtiennette Wiśniewska i Michał Wiśniewski Plotek.pl

Więcej o: