Zorganizowano tańce dla dzieci. Nagle 5-latka weszła na parkiet i zaskoczyła wszystkich

Zorganizowano szkolny konkurs tańców. Nagle pięcioletnia dziewczynka weszła na środek sali i rozległy się gromkie brawa. "I ona zrobiła to w dżinsach" - zachwycają się internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych, ale z czasem przybyło na niej o wiele więcej treści. Obecnie na TikToku można znaleźć m.in. relacje z podróży i różnych wydarzeń, recenzje książek i seriali, poradniki i tutoriale, nagrania z udziałem ekspertów z różnych dziedzin (np. prawników, lekarzy, trenerów) oraz materiały autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi.

Taniec pięciolatki zaskoczył wszystkich

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Bovska o staraniach o dziecko i procedurze in-vitro. "Nie wiem, czy kiedykolwiek zostanę mamą"

Wielu rodziców dokłada wszelkich starań, aby już od najmłodszych lat rozwijać pasje i talenty dzieci. W szkołach i przedszkolach w tym celu organizowane są różnego rodzaju występy i konkursy. Rodzice często przychodzą na takie wydarzenia, aby nagrywać swoje pociechy. Zdjęcia i filmiki z takich imprez są później cenną pamiątką na długie lata. 

Na TikToku opublikowano nagranie z konkursu tanecznego. Nagle na środek wyszła pięcioletnia dziewczynka w zielonej koszulce i dżinsach. Postanowiła zaprezentować zebranym irlandzki taniec. Miała doskonałe poczucie rytmu. Dzieci klaskały, a ona podskakiwała, obracała się i tańczyła, jak profesjonalistka. Nagranie zrobiło ogromne wrażenie na internautach. Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od osób, które przyznały, że dziewczynka ma niesamowity talent.

"I ona zrobiła to w dżinsach", "Nawet jej nie znam, a jestem z niej dumny", "Ona urodziła się po to, aby tańczyć. Rośnie na przyszłą mistrzynię", "Brawo! Jest bardzo utalentowana. Też tańczyłam w jej wieku", "Mogłaby udzielić mi korepetycji z irlandzkiego tańca", "Jest tak dobra i to w tak młodym wieku!" - pisali.

Więcej o: