Oliwia Bieniuk pokazała wzruszające zdjęcie z mamą. "Tęsknie"

- Coś się tu nie zaczyna, o zwykłej porze. Coś tu się nie odbywa, jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. Wiesława Szymborska. Tęsknie - napisała Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, we wzruszającym wpisie na Instagramie nawiązującym do Dnia Matki.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej, popularnej aktorki i fotomodelki pochodzącej z Gdyni. Kobieta w wieku 35 lat przeszła operację usunięcia guza trzustki, a rok później zmarła w swoim rodzinnym domu. Przybylska osierociła dwóch synów - Jana i Szymona oraz córkę Oliwię, która odziedziczyła po swojej matce miłość do aktorstwa. Choć nastolatka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, to niedawno zdradziła, jaką mamą była dla niej Przybylska. 

To był taki nasz mediator. Moja mama była bardzo pedantyczna, lubiła sprzątać i bardzo mocno nas wychowywała. Trójka dzieci: dwóch chłopców i jedna dziewczynka, to spore wyzwanie

- powiedziała w rozmowie z serwisem "dziendobry.tvn.pl". Teraz w Dzień Matki, Oliwia Bieniuk wróciła wspomnieniami do chwil z ukochaną mamą i pokazała wcześniej niepublikowany kadr, który rozczulił i skradł serca fanów.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską we wzruszającym wpisie z okazji Dnia Matki: "Tęsknię"

Oliwia Bieniuk zamieściła na Instagramie poruszający post, w którym podzieliła się zdjęciem z nieżyjącą już matką. Przy okazji dodała wzruszający opis fotografii, w którym przytoczyła wiersz Wisławy Szymborskiej. 

Coś się tu nie zaczyna, o zwykłej porze. Coś tu się nie odbywa, jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. Wiesława Szymborska. Tęsknie

- napisała Bieniuk w komentarzu pod zdjęciem. 

 

"Rób wszystko, by mama była z Ciebie dumna"

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wpis córki Przybylskiej rozczulił i wzruszył fanów. Niektórzy podzielili się słowami wsparcia, a inni życzyli dziewczynie dużo szczęścia w życiu. 

Mama opiekuje się wami z nieba.
Znam ten ból.
Myślę, że mamy byłaby z Ciebie bardzo dumna. Ja bardziej z rocznika twojej mamy, była piękną osobą.
Rób wszystko, by mama była z Ciebie dumna.
Masz swojego anioła w niebie, ja również

- czytamy w komentarzach. Piękne słowa wsparcia, z pewnością będą sporą otuchą dla Oliwii w tak ważnym dla niej dniu. 

Michał Żebrowski Michał Żebrowski zdradził imię córki. Ma korzenie katolickie. "Nosi w sobie światło"

Więcej o: