Mama chciała wyróżnić się na komunii syna. W takim stroju pozowała z chłopcem na białym tronie

Mama zorganizowała synowi uroczystą komunię. Chciała wyróżnić się na tle innych gości, zapisała się do fryzjera i zainwestowała w błyszczącą sukienkę mini. Na nagraniu z zadowoleniem pozuje na białym tronie.

W maju wypada sezon komunijny. To właśnie w tym miesiącu dzieci przystępują do sakramentu do którego przygotowywały się od wielu miesięcy. W wielu parafiach już na początku roku rozdano dzieciom rozpiskę zajęć, w których musiały uczestniczyć. Oprócz tego do ich obowiązków należało opanowanie konkretnych modlitw i nauczenie się formuły spowiedzi.

Mama chciała wyróżnić się na komunii syna

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Czy religia powinna zniknąć ze szkół? Rodzice poróżnieni. 'To nie nauka. To indoktrynacja' Chłopiec wrócił zapłakany ze szkoły. Powodem słowa katechetki. "Rodzice zrobili raban"

Zobacz wideo Bovska o staraniach o dziecko i procedurze in-vitro: "To wymaga systematyczności, obowiązkowości i nie można ominąć żadnego zastrzyku"

Trzeba jednak zaznaczyć, że do komunii z dużym wyprzedzeniem przygotowują się także rodzice. Zgodnie z tradycją zaraz po mszy wyprawiany jest obiad dla rodziny i przyjaciół, którzy towarzyszyli dziecku w tym szczególnym dniu. Niegdyś były to skromne posiłki w domowym zaciszu, a dziś bardziej przypominają huczne bankiety. Rodzice wynajmują sale w hotelach i restauracjach, zamawiają catering i piętrowy tort, a także inwestują w dodatkowe atrakcje np. fotografka, zespół muzyczny, czy dmuchane zamki dla dzieci. Niektórzy szczególną uwagę przykładają także do prezencji dziecka i przed uroczystością zapisują je do fryzjera. W wielu parafiach oczekuje się, aby wszyscy przyjmujący sakrament mieli na sobie identyczne alby. W niektórych pozwala się jednak rodzicom na nieco więcej swobody. Wówczas kupują synom garnitury, a córkom strojone, białe sukienki.

Na TikToku opublikowano nagranie mamy, która poszła o krok dalej. Zadbała nie tylko o prezencję syna, ale również o własną. Przed komunią zapisała się do fryzjera, kupiła sukienkę mini oraz dodatki. Na nagraniu widać jak siedzi na białym zdobionym tronie w wynajętej sali. Jej jasne włosy są spięte w misterny kok. Na głowie ma toczek dobrany pod kolor kreacji. Mama postawiła na bardzo krótką, błyszczącą sukienkę mini z dużym wycięciem na biust. Tuż obok niej stał syn w szarym garniturze i okularach przeciwsłonecznych. Trzeba przyznać, że taka stylizacja z pewnością wyróżniła kobietę na tle gości i innych rodziców.

O krok od tragedii. Uciekający wózek w ostatniej chwili uratowany przez bezdomnego O krok od tragedii. Uciekający wózek uratowany przez bezdomnego

Więcej o: