Strój 13-latki wywołał awanturę na plaży. "Znokautuję cię, nie chcę, by mój 4-letni syn na to patrzył"

Do ostrej wymiany zdań doszło na jednej z plaż. Między dwiema mamami wywiązała się ostra wymiana zdań, która dotyczyła kostiumu nastolatki. Gdyby nie koleżanka jednej z mam, mało brakowało a doszłoby do rękoczynów.
Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz: Nikt nie ma prawa mówić mi, jak mam wychowywać dzieci

Każdy rodzic ma swój własny styl i metody wychowania. Jedni są przeciwni słodyczom czy bajkom, więc w ich domach dzieci tego nie dostają, lub mają pozwalane na takie rzeczy sporadycznie. Dla innych rodziców ważne jest, by dzieci dopóki się da, nie posiadały własnych telefonów komórkowych, więc dziecko dostaje swój pierwszy model, dopiero wtedy, gdy naprawdę jest mu niezbędny do codziennego funkcjonowania. Normalną rzeczą jest, że jedne metody odpowiadają nam bardziej, inne mniej. Jedne rodziny mają do życia bardziej konserwatywne podejście, a inne są otwarte i pozwalają sobie na więcej luzu.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na plaży wywiązała się ostra kłótnia. Poszło o strój kąpielowy

Pewna kobieta wybrała się ze swoją nastoletnią córką na plażę. Niestety jej 13-latka stała się powodem do kłótni, jaka wywiązała się z inną mamą, przebywającą tuż obok. Mama nastolatki wszystko sfilmowała. Widzimy na nagraniu, jak mamie czterolatka nie podoba się kostium, który ma na sobie starsza dziewczynka. Kobieta reaguje coraz ostrzej i staje się coraz bardziej agresywna. Żądała, by kobieta ze swoją córką poszły sobie gdzie indziej. Nie zgadzała się na to, aby jej syn oglądał kogoś w takim kostiumie kąpielowym, dokładnie chodziło o model dołu kostiumu, jakim były stringi. Doszło do tego, że mama chłopca straszyła drugą kobietę pobiciem. Padły nawet słowa o tym, że jeśli w przyszłości chłopiec zgwałci dziewczynkę będzie to tylko i wyłącznie ich wina. 

Chłopiec tak naprawdę nawet nie wiedział co się dzieje

Na szczęście cała sytuacja szczęśliwie dobrze się zakończyła. Agresywną kobietę uspokoiła koleżanka, przeprosiła nawet mamę dziewczyny za zaistniałą sytuację. Internauci jednak łapią się za głowę. Nie rozumieją, jak można wypowiadać słowa o gwałcie i dawaniu na niego przyzwolenia tylko dlatego, że ktoś ma na sobie strój kąpielowy i to w dodatku na plaży. Zdezorientowany chłopiec nie wiedział nawet co się dzieje. Bardziej bał się zdenerwowanej mamy. Każdy może mieć własne podejście do życia, swój styl, a także swoje zdanie i opinie na różne tematy. Nie może jednak narzucić komuś swojej woli, tylko dlatego, że ktoś inny nie spełnia jego oczekiwań. 

Wow. Ta pani nie powinna mieć dzieci. Nawet powiedziała, że jeśli jej syn zgwałci dziewczynę, gdy będzie starszy, to nie jest jej wina? Jej moralna prawość jest pełna hipokryzji.
Jestem bardzo skromną osobą i noszę tylko jednoczęściowe kostiumy. Prawdopodobnie nie chciałabym, żeby moja 13-letnia córka nosiła stringi kąpielowe . Ale to moja opinia, każdy ma swoje.
Obie się mylą. 13-latka nie powinna nosić stringów na plaży ani nigdzie w miejscach publicznych. Tu są chorzy ludzie. Chcesz, żeby dorośli mężczyźni patrzyli? Ale druga matka nie miała prawa tak do niej mówić, to złe, ale to JEJ dziecko i ostatecznie jej decyzja.
Jej przyjaciółka wygląda tak zawstydzona, mój Boże. Dorośnij kobieto.
Tak, jest wspaniałą matką, przeklina i używa takiego języka przy swoim 4-letnim synu.
Więcej o: