Z urzędu wyciekły najbardziej "idiotyczne" imiona dzieci. Wśród nich bliźnięta nazwane na cześć deseru

Jakie są najgłupsze i najdziwniejsze imiona dla dzieci? Jak się okazuje, takie propozycje jak Sosnowiec czy Montezuma to nie jedynie kosmiczne pomysły rodziców. Z jednego urzędu wyciekły najbardziej "idiotyczne" imiona dziecięce, a wśród nich są między innymi bliźnięta nazwane na cześć. deseru.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Jak wybrać dziecku imię? Rodzice szukają inspiracji na różne sposoby - przeglądają księgi imion, wzorują się na sławnych osobach, korzystają z popkultury czy historii. Jednak czasem wymyślają coś samodzielnie, w efekcie brzmi to najmniej dziwnie. Choć w Polsce nie zostałyby nadane, to urzędy brytyjskie czy amerykańskie pozwalają na dowolność w tej kwestii. A jakie są najdziwniejsze imiona, jakie nadano dzieciom? Ta urzędniczka przytoczyła kilka, z którymi się zetknęła podczas pracy.

Tata postawił na swoim i nadał dziecku imię takie jakie chciał Żona chciała dać córce dziwne imię. Mąż miał chytry plan

Najdziwniejsze imiona dziecięce. Prym wiodą bliźnięta nazwane na cześć deseru

Użytkowniczka TikToka o nicku @cheybhabie jest urzędniczką, która zajmuje się poręczeniami majątkowymi i w swojej pracy spotkała wiele naprawdę dziwnych imion. Na szczycie jej listy wymieniła dwa, należące do bliźniąt - Orangelo - Lamongelo, które wzięły się od nazw owocowych galaretek, ściślej rzecz biorąc, pomarańczowej i cytrynowej. Innym jest Cartier Kior, zapewne jako nawiązanie do marki Diora. Jednak nietuzinkowych (i problematycznych dla właścicieli) imion jest więcej, co udowodnili internauci, którzy w komentarzach podali inne, z jakimi się spotkali.

Dziwne imiona dla dzieci w Polsce. Poznaj przykłady Dziwne imiona męskie nadawane dzieciom w Polsce, czyli Żanklod i Dżon

Najdziwniejsze imiona dziecięce. Naprawdę są osoby, które się tak nazywają

Filmik urzędniczki bardzo szybko stał się wiralem - do tej pory nagranie zebrało już prawie 500 tysięcy polubień i ponad 4500 komentarzy z innymi dziwnymi imionami. Należą do nich między innymi: Sativa (rodzaj marihuany), Saturday May (bo urodził się w majową sobotę), Nosmo King (od zakazu palenia, ang. "no smoking"), Carmex (od popularnej, amerykańskiej firmy produkującej szminki), Latrine (inne określenie toalety) czy siostry Kasei i Monei (przekręcony zapis słowa gotówka po angielsku). Oprócz tego internauci przyznali, że spotkali się również z osobami o takich imionach jak: Ecstacy i Khronic, Knowledge i Wisdom (Wiedza i Mądrość), Babyboy i Babygirl (chłopiec i dziewczynka), a nawet Febreeze.

Więcej o: