Zrobiła niemowlęciu sześć kolczyków. Internauci patrzą i nie wierzą. "Dlaczego?"

Mama chciała, aby jej córeczka od niemowlęcia nosiła złote kolczyki. Przekłuła jej uszy w kilku miejscach. "Takie miejsca długo się goją dorosłym, a co dopiero tak małym dzieciom. Przykro się na to patrzy" - komentują zszokowani internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych, szybko przybyło na niej o wiele więcej treści. Obecnie na filmiku można znaleźć zabawne scenki rodzajowe i skeczy, relacje z podróży, poradniki i tutoriale, a także materiały nagrywane przez rodziców.

Zrobiła niemowlęciu sześć kolczyków

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Skandal na egzaminie ósmoklasisty. CKE olało prawa autorskie. 'Serio? Ale wstyd!' Skandal na egzaminie ósmoklasisty. CKE olało prawa autorskie. "Serio? Ale wstyd!"

Zobacz wideo Bovska o staraniach o dziecko i procedurze in-vitro: "To wymaga systematyczności, obowiązkowości i nie można ominąć żadnego zastrzyku"

Zdrowie i dobre samopoczucie dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Do narodzin maluszka przygotowują się zwykle z dużym wyprzedzeniem, starając się pamiętać o najmniejszym szczególnie. Odpowiednio wcześniej kompletują wyprawkę, urządzają pokoik i poszerzają swoją wiedzę o wychowywaniu dzieci. W praktyce na ich drodze pojawia się jednak wiele wyzwań i wątpliwości. Zdarza się, że rodzice mają zupełnie inne poglądy na różne kwestie. Wśród tematów, który nadal budzi wiele kontrowersji jest przekłuwanie dzieciom uszu

Niektórzy zabierają do kosmetyczek kilkulatki, zaś inni wolą poczekać do momentu aż dziecko będzie miało kilkanaście lat i samo podejmie świadomą decyzję. Bywają jednak sytuacje, w których rodzice postanawiają przekłuć uszy nawet maleńkim niemowlętom. Na TikToku opublikowano nagranie mamy, która poszła o krok dalej. Widać na nim malutką dziewczynkę, leżącą na rękach mamy. Kobieta zademonstrowała wszystkie kolczyki, które miało niemowlę. Łącznie było ich aż sześć - trzy złote kuleczki w jednym uchu i trzy w drugim.

Nagranie wzbudziło w internautach silne emocje i pojawiła się pod nim masa komentarzy. "Czy ci rodzice nie mają serca? Nie rozumiem tego świata", "Takie kolczyk długo się goją dorosłym, a co dopiero tak małym dzieciom. Przykro się na to patrzy", "Dlaczego?" - pisali.

Liczyła, że będzie wyglądać 'seksownie w ciąży'. Finał był inny. 'Sedes i zimna podłoga' Liczyła, że będzie wyglądać "seksownie w ciąży". Finał był inny. "Sedes i zimna podłoga"

Więcej o: