Olga Bołądź na spacerze z córką. Wszyscy patrzą na jeden szczegół. "Kto ma taki gust?"

Olga Bołądź skorzystała ze słonecznej pogody i zabrała swoją córkę na spacer do parku. Fanki od razu zwróciły uwagę na pojazd małej Rity. - Kto miał tak dobry gust przy wybieraniu wózka? - zapytała jedna z fanek pod zdjęciem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Olga Bołądź z powodzeniem łączy obowiązki zawodowe z wychowaniem dziecka. Jej syn Bruno urodził się w 2013 roku, kiedy to aktorka związała się z młodszym od niej studentem dziennikarstwa. Związek jednak nie przetrwał, a ona sama niewiele mówiła o przyczynach rozstania. Bołądź należy do gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i bardzo rzadko o nim rozmawiają. Jednak jakiś czas temu w wywiadzie, którego udzieliła Katarzynie Burzyńskiej dla bloga Anny Lewandowskiej, stwierdziła, że "kiedy nie ma normalnej rodziny, na pewno jest lepiej mieć fajny patchwork niż dziecko, które dorasta w konflikcie". Pod koniec 2023 roku Bołądź poinformowała, że jest w drugiej ciąży. Córeczka przyszła na świat w połowie maja. Aktorka dała jej na imię Rita. 

Zobacz wideo Mrozowska opowiedziała o rzeczywistym macierzyństwie. "Tak nie jest, tak się nie da!"

Olga Bołądź pokazała, czym jeździ jej córeczka. Aktorka tryska energią

Olga Bołądź podczas stanu błogosławionego chętnie pozowała ze swoim ciążowym brzuszkiem. Teraz kiedy córeczka jest już na świecie, aktora nie rezygnuje z publikacji uroczych zdjęć z maleństwem. Tym razem pokazała urocze ujęcie ze wspólnego spaceru. 

To był piękny dzień! Kilka fot, garść wspomnień

- napisała w opisie fotografii. 

 

Ola Żebrowska pokazała wiadomość od 'fanki'. 'Pani Aleksandro, pani nie ma wstydu' Żebrowska odczarowuje słodkie macierzyństwo. "Zwymiotował wam ktoś do buzi?"

Fanki zachwycone wózkiem małej Rity. "Wymiata"

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci skomplementowali wygląd aktorka i przyznali, że macierzyństwo zdecydowanie jej służy. Niektórzy zasugerowali, że Bołądź nie wygląda jakby była świeżo po porodzie. Najwięcej emocji wzbudził jednak wózek, w którym jeździ mała Rita. Obserwatorki Olgi był wyraźnie zafascynowane tak modnym sprzętem. 

Kto miał tak dobry gust przy wybieraniu wózka?

- zapytała jedna z fanek, a inna dodała:

Ten wózek wymiata, szkoda, że nie było takich, jak ja rodziłam!

Trzeba przyznać, że wózek jest naprawdę oryginalny, a cała stylizacji mamy świetnie pasuje do dziecięcego pojazdu. 

Michał Wiśniewski i żona Pola Wiśniewska Michał Wiśniewski zmienia imię swojego dziecka? "Szykuje się batalia"

Więcej o: