Liczyła, że będzie wyglądać "seksownie w ciąży". Finał był inny. "Sedes i zimna podłoga"

Przyszła mama sądziła, że lekko przejdzie ciążę i w tym stanie poczuje się seksowna. Rzeczywistość zweryfikowała jednak jej wyobrażenia. "W takich sytuacjach nie ma niczego lepszego od zimnej podłogi w łazience" - komentują inne mamy.

Pierwszy trymestrem określamy początkowe 12 tygodni ciąży, czyli około trzy miesiące. To czas, kiedy zarodek intensywnie się rozwija. Wówczas w organizmie mamy i jej psychice następują duże zmiany. Wiele kobiet odczuwa wówczas znaczne pogorszenie samopoczucia. Zmaga się ze zmęczeniem, sennością, nudnościami i huśtawkami nastrojów. Bywa również, że występuje wyostrzenie węchu i zapachy, które do tej pory mogły być dla nas naturalne, nagle zaczynają drażnić, albo wręcz odrzucać.

Liczyła, że będzie wyglądać "seksownie w ciąży"

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Żłobek (zdjęcie ilustracyjne0 Dodatkowe 400 zł na dziecko. Można je pobierać równolegle z 500 plus

Zobacz wideo Bovska o staraniach o dziecko i procedurze in-vitro: "To wymaga systematyczności, obowiązkowości i nie można ominąć żadnego zastrzyku"

Mama opublikowała na swoim profilu TikToku nagranie, na którym zademonstrowała jak znosiła ten czas. Na pierwszym ujęciu widać, jak uśmiechnięta jedzie samochodem.

Mam przeczucie, że w ciąży będę wyglądać seksownie

- czytamy w napisie, który pojawił się na ekranie.

Rzeczywistość zweryfikowała jednak oczekiwania kobiety. Na kolejnym filmiku widać, że dokuczały jej nudności. Leżała na podłodze w łazience i wymiotowała, po czym zasłynęła obok muszli klozetowej i wannyszczelnie owinięta kołdrą

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od innych mam, które podzieliły się swoimi doświadczeniami. Niektóre miały bardzo podobne doświadczenia, jak TikTokerka. "Dobrze, że mam w miarę dużą łazienkę", "Tak to właśnie wyglądało", "Ja miałam taką całą ciążę. Koszmar", "Pierwszy trymestr to dosłownie piekło", "Dlaczego nikt nie uprzedził mnie, że będę przechodzić coś takiego w pierwszym trymestrze?", "Miałam dokładnie to samo. Nie sądzę, abym zdecydowała się na kolejną ciążę", "Spanie na podłodze w łazience naprawdę mi się zdarzyło", "W takich sytuacjach nie ma niczego lepszego od zimnej podłogi w łazience" - pisali.

Chłopiec pochwalił się prezentami Nietypowe zdjęcie. Chłopiec w komunijnej szacie a przed nim dywan z pieniędzy pod nogami

Więcej o: