Nagrywano dziecięcy konkurs piękności. Tak kilkulatka weszła na wybieg. "Gwiazdeczka"

Dziecięce konkursy piękności mają to do siebie, że czasem rodzice, zgłaszając do nich dzieci, przekraczają pewne granice. Brokat, skąpe ubranie, pełen makijaż i natapirowane włosy. W większości to już na szczęście przeszłość. Dziś stawia się na naturalność i talenty maluszków.

W pewnym centrum handlowym, pośród ogromnej ilości sklepów, w głównym holu zorganizowano konkurs piękności dla małych dzieci. Tu nie trzeba było specjalnie się do niego przygotowywać, przebierać w stroje, czy tapirować włosy, obsypując je brokatem. Tym razem postawiono na naturalność, a całe show skradła pewna kilkulatka. "Gwiazdeczka" - napisali internauci pod opublikowanym filmem. Sami zobaczcie, co ta mała dziewczynka zrobiła.

Zobacz wideo Zofia Zborowska narzeka na InstaStories. W tle woła ją córka

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tak to się robi! Ta dziewczynka skradła całe show

W centrach handlowych, aby nieco umilić czas osób, które spędzają swój czas na zakupach, coraz częściej organizuje się eventy lub nieco mniejsze imprezy z przeznaczeniem dla różnych grup wiekowych. Tym razem postanowiono zorganizować dziecięcy konkurs piękności, do którego mogła zgłosić się każda chętna dziewczynka. Tutaj postawiono na naturalność, bo wśród uczestników nie widać dzieci, które mają nienaganne makijaże, misternie zaplecione włosy, czy błyszczące stroje.

Jedną z uczestniczek tego konkursu była kilkuletnia dziewczynka, która zachwyciła wszystkich widzów. Co zrobiła? W zasadzie to nic nadzwyczajnego. Po prostu przeszła się po wybiegu, jednak zrobiła to z tak ogromną klasą, wdziękiem i stylem, że oczarowała przyglądające się osoby. Na szczęście cały jej występ został nagrany i opublikowany na Tik Toku. "Gwiazdeczka" - piszą rozbawieni występem małej miss internauci.

Mamy nadzieje, że kilkulatka z numerem cztery, wygrała organizowany konkurs, albo przynajmniej zdobyła nagrodę publiczności za swój wyjątkowy występ. Wróżymy jej spektakularną karierę na światowej klasy wybiegach. Nowy Jork, Paryż, Mediolan, Tokio - stoją przed nią otworem.

Więcej o: