Niezwykłe nagranie z badania USG. Na ekranie rodzice zobaczyli dziecko tańczące w matczynym brzuchu

Badanie USG w czasie ciąży umożliwia rodzicom pierwsze spojrzenie na nienarodzone dziecko. Jednak czasem zdarza się, że widok malucha w łonie matki bywa naprawdę zaskakujący. Przekonali się o tym ci rodzice, którzy na ekranie zobaczyli, jak ich nienarodzona pociecha. tańczy. Sympatyczne nagranie z badania zostało na pamiątkę opublikowane w mediach społecznościowych, gdzie szybko zdobyło serca internautów.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Badanie USG jest ważne zarówno dla matki, jak i jej dziecka. Można w ten sposób wykryć poważne wady rozwojowe jeszcze na etapie płodowym, a w późniejszych etapach ciąży pozwala ustalić płeć malucha. Jednak czasem badanie USG jest źródłem zabawnych sytuacji, tak jak w tym przypadku - rodzice i lekarz byli naprawdę zdumieni po tym, co zobaczyli na ekranie. 

Dziecko tańczyło w łonie matki. Niezwykłe nagranie USG

Użytkowniczka TikToka o nicku Karen Cano (@karenncano7) opublikowała niedawno filmik z ciążowego badania USG. Na nagraniu widać malucha, który w łonie matki rytmicznie porusza nogami tak, jakby tańczył. Całości dopełnia dobrze dobrana, radosna melodia puszczona w tle. Naprawdę można odnieść wrażenie, że nienarodzone dziecko tańczy w łonie matki, choć zapewne były to po prostu zwykłe ruchy płodowe, choć uchwycone w idealnym momencie. Uroczy filmik bardzo spodobał się internautom, którzy nie żałowali miłych słów w komentarzach. 

Dziecko tańczyło w łonie matki. Nagranie stało się wiralem

Urocze nagranie z badania USG w mgnieniu oka stało się prawdziwym wiralem. Do tej pory filmik zebrał już ponad 730 tysięcy polubień i 6600 komentarzy od rozbawionych internautów. "Żyje pełnym życiem", "Jakie to słodkie. Urodzi się już umiejąc tańczyć huapango", "Ja nie mogę się doczekać, aż mój maluszek będzie tak patrzył, bo na ostatnim badaniu USG jedynie siedział, po czym odwracał się do mnie plecami", "To ja, gdy moja mama była w ciąży", "Jak pięknie, mój leniwiec podczas USG tylko śpi", "O nieee... umieram z nadmiaru słodyczy" - żartowali w komentarzach użytkownicy platformy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA